Help - kto by mi prehral soft v ECU

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
lmt

Help - kto by mi prehral soft v ECU

Příspěvek od lmt »

Smart zomrel hladam niekoho kto by mi prehral soft v ECU na zapadnom slovensku.....ak mate niekto info posunte prosim...
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Help

Příspěvek od Pajik »

lmt píše:Smart zomrel hladam niekoho kto by mi prehral soft v ECU na zapadnom slovensku.....ak mate niekto info posunte prosim...
Bez urazky, ale nemyslis, ze by bylo hezke i pro ostatni na tomto foru napsat, jak jsi presne vydedukoval, ze "smrt" tveho smartu souvisi se SW ridic jednotky ?

Vis, ze by z toho byla treba i nejaka zkusenost pro ostatni, nez jen takovy "štěk", ze se Ti zastavilo auto.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
lmt

Příspěvek od lmt »

Vydedukoval som to tak, ze som ju vymazal a ani za nic tam neviem nahrat ten soft naspat. Mal som napisat: zabil som smarta :cry: co uz my experimentatori si nedame povedat :shock:
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

čim si to "smazal"
2012 Fortwo / benzin
lmt

Příspěvek od lmt »

kablom a softwarom :)))) horsie je ze zmazat to ide ale nahrat tam nieco uz nejde...
lmt

Příspěvek od lmt »

takze v mercedese mi to nahrali stalo to 70e .... ale poznatok je taky ze sice motor sa sprava rovnako, ale zda sa mi ze radenie rychlosti je rychlejsie......je mozne ze mi dali vyladenejsiu verziu lebo auto bolo vyrobene 99 a odvtedy to mozno vylepsili :))))))) ale mozno je to iba subjektivny pocit....
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

lmt píše:takze v mercedese mi to nahrali stalo to 70e .... ale poznatok je taky ze sice motor sa sprava rovnako, ale zda sa mi ze radenie rychlosti je rychlejsie......je mozne ze mi dali vyladenejsiu verziu lebo auto bolo vyrobene 99 a odvtedy to mozno vylepsili :))))))) ale mozno je to iba subjektivny pocit....
to je normální, měl si tam nastavené jen jiné parametry

:lol:
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

verze SW jsou, respektive můžou bejt různý pro stejný motorizace postupem let. tzn. je to možný, že to rychlejš řadí. dokonce i motor může mít jiný křivky výkonu / kroutícího momentu. u řazení to navíc může bejt daný seřízením spojky.
2012 Fortwo / benzin
Odpovědět