Stránka 8 z 18

Napsal: stř 06 kvě 2009, 15:55
od houzar
náhodou jsem kouknul do seznamu uživatelů a blížíme se nezsdržitelně k číslu 500 registrací co vy na to?

Napsal: stř 06 kvě 2009, 15:57
od DYK77
Kde jsou ty časy, kdy jsme říkali , "paráda už je nás 50" a plánovali první sraz v osmi lidech :lol:

Pětistý člen, má u mě samolepku , jestli se vůbec ozve 8)

Napsal: stř 06 kvě 2009, 16:24
od Druzeta
No jo ale 200 jich nemá žádný příspěvěk a další stovka má max. 4, mezi nima jsou ti kteří někdy uvažovaly že si koupí Smarta, tak se zaregistrovali a pak si koupili jiné auto a už sem nechodí, pak tam budou lidi kteří chtěli jenom něco prodat tak se zaregistrovaly.Spousta těch učtů je "mrtvých".

Napsal: stř 06 kvě 2009, 16:37
od Gibon
Že by jsme zase udělali tu čistící akci? Myslím že tak dvakrát do roka by to prospělo.

Napsal: stř 06 kvě 2009, 16:59
od xlukas.cz
cistici myslis poslat maila konkretnim lidem a kdyz se do 14 dnu neozvou, tak je smazat?

Napsal: stř 06 kvě 2009, 18:22
od Gibon
Asi tak.

Napsal: stř 06 kvě 2009, 18:29
od houska
taky bych to tak viděl

Napsal: stř 06 kvě 2009, 23:06
od DYK77
TO už tady bylo a 50% účtů šlo ven :)
Jsem pro čistku *pirát*

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 12:50
od David0600
sbohem Gibone 8) :D

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 17:38
od DYK77
Ten zas bude řvát :lol:

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 19:34
od Gibon
Jak mě??? Co by jste si počali? 8)

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 19:38
od kimby
počali :lol: :lol:

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 19:42
od DYK77
A do prkv.... :lol:

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 19:52
od Janík
kimby píše:počali :lol: :lol:
a jéj budou zase další členové *VV*

Napsal: čtv 07 kvě 2009, 20:02
od DYK77
Obrázek