Stránka 8 z 12
Napsal: čtv 16 čer 2011, 08:52
od DYK77
Tak hromadný email jsem nerozesílal to je pravda a byl to záměr, protože podle mé filosofie, pokud má být akce pohodová tak s lidmi kteří fórum pravidelně sledují a sami se chtějí do akce zapojit. O akci se vědělo téměř rok předem, takže si myslím, že jsme nikoho nediskriminovali. Oslovil jsem individuálně pouze několik lidí z okolí jako např. Mau Brabuse, Jirku, Řeháka, SNBridera, Smartnumerica či Smarttoys, dokonce se v ptátek ukázal Valina - bratr kolegy z práce a přislíbil sobotní účast, ale nakonec asi zaspal.
Jsme rádi za každého kdo přijel akci podpořit svou účastí a vážíme si toho.
Napsal: čtv 16 čer 2011, 09:01
od xlukas.cz
no vidis smarttoys nedorazili
u numerica je to podivne. ze by mel tolik starosti s ditetem?
Napsal: čtv 16 čer 2011, 09:04
od DYK77
To se mi nezdá. Nebere nikomu ani telefon.
Napsal: čtv 16 čer 2011, 09:08
od Blanka0600
Smarttoys třeba taky neměli hlídání

Napsal: čtv 16 čer 2011, 09:13
od Chorche
Mně teda bydlení f kempu a voheň naprosto vyhovuje. Navopak, klidně bych udělal příště chrápání někde v lese na pasece po vzoru akcí z mýho 4runnerclubu

Tam vás nebude rušit už vůbec nikdo (maximálně nějakej srnomrd...). A moch bych vám udělat i noční bojofku

Lidi zvyklý jen na hotely by se aspoň trochu votrkali

Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:06
od Alena

jak už jsem psala, byli jsme s manželem na srazu smart klubu poprvé a moc se nám celá akce líbila, a už organizace, tak přijetí mezi Vás. Dyk a Kimby to měli fakt velmi hezky připravené a propracované do detajlů, za což si zaslouží velikou pochvalu
Dyku Maovi jsem pozvání vyřídila, ale vycházely mu na celý víkend včetně pátku denní dvanáctky.
Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:13
od Markéta
Chorche píše:Mně teda bydlení f kempu a voheň naprosto vyhovuje. Navopak, klidně bych udělal příště chrápání někde v lese na pasece po vzoru akcí z mýho 4runnerclubu

Tam vás nebude rušit už vůbec nikdo (maximálně nějakej srnomrd...). A moch bych vám udělat i noční bojofku

Lidi zvyklý jen na hotely by se aspoň trochu votrkali

A koupání v potoce a jíst jen to, co ulovíme

takový dost redukční pobyt, pro mě

Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:23
od xlukas.cz
bys mela byt rada, ze by to bylo zadarmo. normalne se za takove pobyty velice tvrde plati.
Napsal: čtv 16 čer 2011, 18:26
od Markéta

abych na to spíš nedoplatila. Jo, holt, ačkoliv děvče z dědiny, taky už jsem zhýčkaná. Takže do stanu jo, ale někde v kempu. Courat jen tak po přírodě, proč ne, když je to cestou do hospody, kde se vaří
Ale jsem pro každou špatnost
Napsal: čtv 16 čer 2011, 19:43
od Chorche
Mno, koupat f potoce jo, i dyš já vozim sebou dycky kanystry s vodou, ale jíst jenom to co si ulovíme zásadně ne. Proti lovení zvířat jen tak pro zábavu mam velký výhrady. U nás na offroadfóru vedeme dost brutální debatu se srnomrdama a většina ofroudáků je prostě proti zabíjení zviřátek pro zábavu. Coš by takový lovení na srazu bylo. Takže na sraz bysme si dovezli ty buřtíky nebo flákotu na gril normálně koupenou. Lovit zviřátka jenom když už nebude co jíst a nic nepude koupit. Myslim aš po zhroucení systému, jak já řikam až to kníkne

Napsal: čtv 16 čer 2011, 20:28
od DYK77
Alena píše:
Maovi jsem pozvání vyřídila, ale vycházely mu na celý víkend včetně pátku denní dvanáctky.
Tak to jo. Holt někdo makat musí no

Jinak jsem si myslel, že už jste byli alespoň na jednom srazu a ona to byla premiéra jo? Zapojili jste se dobře
A ještě děkuji za to CD s fotkama, dnes přišlo. Obálka mě trochu vyděsila, už jsem měl obavy, že mi něco našli

Fotky mám stažené, takže pokud by ho někdo chtěl, pošlu ho dál.

Napsal: čtv 16 čer 2011, 20:32
od DYK77
Chorche píše:Mno, koupat f potoce jo, i dyš já vozim sebou dycky kanystry s vodou
Bych si musel vézt instantní vodu , kam bych ty kanystry dal?
Jinak já bych to viděl asi jako Markéta. Prolezu kde čím, když za tím čeká nějaká hospoda s teplým jídlem. Teplá sprška alespoň jednou za den taky není k zahození.

Napsal: čtv 16 čer 2011, 20:48
od Chorche
pche, rozmazlenci

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:11
od DYK77
Tak alespoň malou hájovničku poblíž

Napsal: čtv 16 čer 2011, 21:27
od jancarik F2
uz vim proc nemam off-rouda musel bych spat pod stanem v tom lepsim pripade a myt se v potoce a buh vi co jeste

radsi si nekoupim ani quatro musel bych si koupit kanystry