Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:18
Já to říct nechtěl ale proběhlo strašlivé mučení. Fakt hrůza.houska píše:jediná slepice tu je gibon
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
Já to říct nechtěl ale proběhlo strašlivé mučení. Fakt hrůza.houska píše:jediná slepice tu je gibon
já jsem houska a gibon kdákající opiceZuziiik píše:No toho som presne myslelahouska píše:jediná slepice tu je gibonTy si predsa Houska, neeeeee?
A ten kolega čo si mu to spomínal do telefónu a ako mučil?Gibon píše:Já to říct nechtěl ale proběhlo strašlivé mučení. Fakt hrůza.houska píše:jediná slepice tu je gibon
teď jsi mi něco připomněl, jestlipak tu fotku najduhouska píše:... a gibon kdákající opice
Neboj to byl Vanďas. Ten už nemá komu by to řekl.houska píše:tady poteče krev
Nič si nepamätám až po druhej flaške! Toto bolo ešte v rámci prvejGibon píše:Bože můjVždy si říkala že si nic nepamatuješ
Ten měl v rukou šílený argumenty a já ač nerad jsem se musel podvolit.