Stránka 8 z 70

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:18
od Gibon
houska píše:jediná slepice tu je gibon
Já to říct nechtěl ale proběhlo strašlivé mučení. Fakt hrůza.

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:20
od houska
Zuziiik píše:
houska píše:jediná slepice tu je gibon
No toho som presne myslela :D Ty si predsa Houska, neeeeee?
já jsem houska a gibon kdákající opice :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:21
od Zuziiik
Gibon píše:
houska píše:jediná slepice tu je gibon
Já to říct nechtěl ale proběhlo strašlivé mučení. Fakt hrůza.
A ten kolega čo si mu to spomínal do telefónu a ako mučil? :D

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:23
od houska
tady poteče krev :twisted:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:25
od Gibon
Bože můj :shock: Vždy si říkala že si nic nepamatuješ :D Ten měl v rukou šílený argumenty a já ač nerad jsem se musel podvolit. :D

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:25
od DYK77
houska píše:... a gibon kdákající opice :lol:
teď jsi mi něco připomněl, jestlipak tu fotku najdu :lol:

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:28
od Gibon
houska píše:tady poteče krev :twisted:
Neboj to byl Vanďas. Ten už nemá komu by to řekl. :D

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:30
od houska
vandas je v poho to máš štěstí

Napsal: čtv 04 pro 2008, 19:32
od Zuziiik
Gibon píše:Bože můj :shock: Vždy si říkala že si nic nepamatuješ :D Ten měl v rukou šílený argumenty a já ač nerad jsem se musel podvolit. :D
Nič si nepamätám až po druhej flaške! Toto bolo ešte v rámci prvej :wink:

Napsal: úte 09 pro 2008, 20:09
od houska
máte co jste chtěli



šavle meče fazole
Obrázek

Napsal: úte 09 pro 2008, 20:51
od DYK77
Ty voléééééééééé přestávám sem chodit *blink* :mrgreen:

Napsal: úte 09 pro 2008, 20:56
od houska
ses poblil?

Napsal: úte 09 pro 2008, 21:08
od DYK77
Stihnul jsem to polknout zpět :mrgreen:

Napsal: úte 09 pro 2008, 21:11
od houska
:-X :-X :-X

Napsal: úte 09 pro 2008, 21:14
od DYK77
Máš dost ? Už vyškrabáváš večeři z klávesnice? :lol: