Stránka 76 z 92
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:31
od xlukas.cz
ty sipky ukazuji oproti razeni automatu jinak.
vzduchovy filtr ti pomuze na vykonu. vic vzduchu = vic paliva?
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:32
od linkin1
Aha - to jsem tam měl nechat ten černý jak uhel:-) Starý tak 100 let? Tak nevím, prostě to baští a tedy zklamání
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:35
od Winterwolf
a co svíčky
Nedokonalé spalování a tím nižší účinnost

víc šlapeš na plyn a tím to víc baští

Napsal: pát 03 srp 2012, 10:38
od xlukas.cz
ne, samozrejme, ze cisty novy je lepsi, protoze kdyz ti to pojede lepsi, tak nebudes muset tak moc slapat na plyn a bude to zrat min
jezdivaji s nema mezi 4,5 - 5,5 l/100 km. u tebe je to 15/3,5=4,28. to je prece krasna spotreba. za tolik nejezdi mnozi ani s naftakama.
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:39
od linkin1
To je taky možné. Nenapadlo mě to. Mám taky vůz na zimáčích:-(
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:40
od Winterwolf
aha já to nepočítal
Já stabilně jezdím za 5 litru a přijde mi to jako v pohodě

Napsal: pát 03 srp 2012, 10:41
od linkin1
xlukas.cz píše:ne, samozrejme, ze cisty novy je lepsi, protoze kdyz ti to pojede lepsi, tak nebudes muset tak moc slapat na plyn a bude to zrat min
jezdivaji s nema mezi 4,5 - 5,5 l/100 km. u tebe je to 15/3,5=4,28. to je prece krasna spotreba. za tolik nejezdi mnozi ani s naftakama.
Prosím tě vysvětli mi jak jsi přišel na tu spotřebu - nerozumím tomu
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:42
od Druzeta
S benzínem jsem jezdil krátké trasy za 6,3
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:42
od xlukas.cz
1.) nenapsal jsi, kolik litru jsi natankoval. ale vzhledem k tomu, ze mas nadrz na 22 litru a pri blikani rezervy je tam 5 litru a natankuje se tak 15, tak sem tipl 15 litru, zes natankoval.
2.) 350 km jsi napsal sam
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:46
od linkin1
Já přesně nevím - bylo to za 500kč, něco málo tam bylo a vystřelila mi pistole. Benzín jsem bral za 35,50kč/l. Nyní při rezervě jsem vzal za 400kč - litr za 36,60kč a vynuloval tachometr. Jezdím na automat..Jsem se v tom celý zamotal
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:48
od xlukas.cz
tak to mas spotrebu jeste mensi, ne?
500/35,50 = 14,08l / 3,5 = 4,02
to mas skvelou spotrebu. kolik jsi vypocital (odhadl) ty?
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:51
od linkin1
Ono to nemá nádrž na 33 litrů, ale jen na 22l?? Tak to jó.....Počítal jsem nějakých 6 - 7litrů.
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:52
od xlukas.cz
mas rok 2000 ne 2002
to neco malo, jak popisujes, tak to byla ctvrtina nadrze Wink
tankuj az ti zhasne i posledni bublina. to ti tam jeste porad budou zustavat 3 litry, takze zadny stres. minimalne 50 km i potom najedes.
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:54
od linkin1
Rok výroby je to 2000. 599ccm benzín
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:54
od xlukas.cz
jak jsi to tak mohl pocitat? kdybych bral 6 litru, tak je to 21 litru benzinu a tolik ho prece za 500 uz daaaavno nekoupis
