Stránka 77 z 92
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:56
od linkin1
Takže mám nádrž na 22 litrů? Myslíš, že ještě ty svíčky bych měl dát nové?
Napsal: pát 03 srp 2012, 10:59
od xlukas.cz
jo, mas na 22 litru. a priste pocitej spotrebu podle skutecne natankovanych litru a skutecne ujetych km.
svicky rozhodne vymen. maji se menit pravidelne a ty nevis, jestli a kdy je pred tebou menili. tak nez si znicit motor prasklym porcelanem na svicce, tak jich vsech 6 vymen.
Napsal: pát 03 srp 2012, 11:03
od linkin1
Prosím jak se to mění a kde je najdu. V tom motoru je tak málo místa...Zvládnu to sám? Nějaký odkaz na svíčky prosím....
Napsal: pát 03 srp 2012, 11:06
od xlukas.cz
to uz je na jine tema.
myslim, ze tady by ses o tom mohl neco docist - poptat
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=273
Napsal: pát 03 srp 2012, 11:06
od Winterwolf
Napsal: pát 03 srp 2012, 11:09
od linkin1
Děkuji..Takový klíč na svíčky nemám takže zase servis a peníze
Napsal: pát 03 srp 2012, 11:12
od Winterwolf
Jestli myslíš tohle :
to není klíč,ale vytahovák na kabely,aby jsi je neutrhl
Půjde to i s drátkem ,ale musíš mít hodně trpělivosti a tak 2-3 hodiny čas

Napsal: pát 03 srp 2012, 11:14
od linkin1
Ano to myslím. Je to ale jiné téma takže tady už ne. Auto startuje na poprvé takže je povyměňuju, ale až přijde čas. Snad to vydrží
Napsal: sob 04 srp 2012, 21:39
od linkin1
Ta spotřeba vypadá dobře. Najeto zatím 170km. Natankováno za 400kč(36,60kč/l). Stále svítí poslední dvě "kuličky". Ještě to upřesním kolik jsem najel do rozsvícení rezervy. Mějte se pěkně
Napsal: ned 02 zář 2012, 16:08
od xlukas.cz
pocitam spravne, ze kdyz najede american 40 mil na galon benzinu, tak je to spotreba priblizne 5,9 l/100 km

Napsal: ned 02 zář 2012, 21:45
od Pahyls
áno počítáš správně

Napsal: ned 02 zář 2012, 23:44
od xlukas.cz
Na brabuse dobra spotreba

Napsal: sob 10 lis 2012, 21:17
od MausX
Tak zjisteni, co Smart to jina spotreba.
U Smartajse nyni Pisklete byla nizsi spotreba paliva nez ted u Rakosnicka. A celkem o dost u Smartajse-Pisklete jsem dosahl i na 3,2 nyni nejnizsi spotreba je kolem 3,6. Stabilne se pohybuje kolem 3,7. No je to zvlastni.
Pravdou je ze misto Vervy ted tankuji Obycejny TopQ. Zda se mi to auto takove klidnejsi.
Napsal: pon 12 lis 2012, 09:34
od Druzeta
A nemáš v tom novým DPF

, taky bude záležet na emisní normě.
DPF může být dodatečně domontováno.
Napsal: čtv 15 lis 2012, 12:02
od MausX
Ja se omlouvam ale co to je DPF?