Stránka 79 z 210

Napsal: stř 27 srp 2008, 11:21
od xlukas.cz
*pisk* 8E

Napsal: stř 27 srp 2008, 12:41
od DYK77
:lol:

Napsal: stř 27 srp 2008, 13:03
od xlukas.cz
no co, overim si tu, ze sem mel to stesti a vybral si dobre. bud me radi, ze se kazdemu libi neco jineho a hlavne je to stejne o chovani, ne o vzhledu.

Napsal: pon 29 zář 2008, 14:59
od DYK77
Nevím, možná by stálo za to se tam zajet podívat :lol:
Vám říkám, přijeďte na sraz do Mostu :P

Napsal: úte 30 zář 2008, 00:51
od David0600
jsme chtěli, ale chánov jste nám znechutili

Napsal: úte 30 zář 2008, 07:43
od DYK77
Chánov je v pohodě, zařídíme policejní doprovod a jedem ...

Napsal: úte 30 zář 2008, 15:38
od xlukas.cz
furt chanov, chanov, ale ze v brne je to jeste divocejsi, tak o tom tady nikdo ani nepipne. v nedelu sem chvilku zastavit kousek od centra. napred skocil kluk pred holku a otravoval ji (nejspis se asi znali). potom za mnou dolezla jina a chtela, at otevru okno. dalsi tam prosel asi 3x kolem a furt se rozhlizel. to mam pocit, ze v praze je v tomto smeru naprosty klid.

Napsal: úte 30 zář 2008, 15:49
od David0600
se bež projít kolem 10večer po centru a hodně rychle změníš názor

Napsal: úte 30 zář 2008, 16:22
od xlukas.cz
po 8 vecer nevychazim z domu, jen jezdim pro jistotu pro lenku do prace, kdyz konci kolem 11.

Napsal: úte 30 zář 2008, 17:04
od DYK77
Ty vé, kde to bydlíte, že se bojíte chodit večer ven :lol:

Napsal: úte 30 zář 2008, 17:21
od Panter
V Pribrami kdo jde vecer ven pres mesto a nema bouchacku, tak je :-X :-X

az tak je to tu husty...

Napsal: úte 30 zář 2008, 17:28
od DYK77
My se bát nemusíme, máme přece ...

Obrázek

... a sami romové na nás budou dohlížet :lol:
http://www.romea.cz/index.php?id=servis/z2005_0756

Prej hledaj dva s čistým trestním rejstříkem :-)))

Napsal: pát 03 říj 2008, 11:58
od houzar
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: pát 03 říj 2008, 13:30
od xlukas.cz
houzar píše:Obrázek
tuto motorku v cerne barve ma jeden od nas.

Napsal: ned 05 říj 2008, 17:10
od teri
xlukas.cz píše:furt chanov, chanov, ale ze v brne je to jeste divocejsi, tak o tom tady nikdo ani nepipne. v nedelu sem chvilku zastavit kousek od centra. napred skocil kluk pred holku a otravoval ji (nejspis se asi znali). potom za mnou dolezla jina a chtela, at otevru okno. dalsi tam prosel asi 3x kolem a furt se rozhlizel. to mam pocit, ze v praze je v tomto smeru naprosty klid.
kde jsi to proBoha byl, na Cejlu? se potom nesmíš divit.. jsou v Brně ulice, kam ani ve dne bych nešla, jak je tam černo.. V Praze jsou zas jiný specialitky.. všude něco, si nevybereš!