Stránka 9 z 14

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 15:07
od Gibon
:lol:

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 19:42
od DYK77
Kdo tu mluvil o eSku :P

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 19:55
od Markéta
:lol: :lol:

No, na emancipaci nevěřím :wink: ale s klasickým modelem nesouhlasím. Pokud to někdo má a funguje, ok.

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 21:09
od DYK77
Jde o to, co si představuješ pod klasickým modelem? Pokud za tím vidíš líného pupkatého fotra s pivem a klobásou jak čumí na fotbal a upocenou ženskou nakloněnou nad sporákem odskakující k uřvaným dětem, tak to nepovažuji za klasický model. Na druhou stranu nevidím nic špatného na tom, když žena udělá muži svačinu nebo když chlap hodí prádlo do pračky a po vyprání jej dá na sušák, a tak podobně. Pokud někdo jde do vztahu s tím, že jeho protějšek má všechny schopnosti k tomu, aby se postaral sám o sebe, abych se nemusel omezovat ve svých "svobodonávicích" , tak to je fungování na dvě věci a na takových základech bych třeba já rodinu nikdy nezakládal. Podle mě musí ve vztahu fungovat rovnoprávnost a současně určitá obětavost, načež všechno musí do sebe zapadat jako kola hodinového stroje. Je špatně hrdě říkat, že tohle dělat nebudu a stejně tak je špatně se přehnaně snažit. Obojím jsem si prošel a nikdy to nebylo tak vyladěný jako teď.

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 21:20
od xlukas.cz
kdyz vy ste oba dokonali. to je to potom o necem jinem. ostatni takove stesti mit nemusi. resp. kdy z ja nejsu dokonaly, tak ani dokonala zena by ke me nezapadla a v te skladacce by byla dira ... prikladem muze byt hraz. na zacatku mas souhru obou perfektni, voda se ven nedostane, casem se udela skulinka a voda zacne slzet ven, z toho je potom dalsi prosakovani, az je tam dirka, ktera se bude vic a vic a vic zvetsovat a to je jako postupny rozpad vztahu, az je hraz rozplavena a rybnik prazdny. kazdy je na jednom brahu a jsou si od sebe neslucitelne vzdaleni ;-)

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 21:37
od DYK77
Dokonalí prosím ne, to je strašný slovo 8E Spíše jsme oba eRTéčka a měli jsme ve svých rodičích podobný příklad, tak to funguje. Nic víc, nic míň.

RT - rodinný typ :P

Napsal: pát 27 kvě 2011, 10:15
od STAS1
DYK77 píše:RT - rodinný typ :P
*1* 8)

Napsal: pát 27 kvě 2011, 11:23
od Barbora
DYK77 píše:Kdo tu mluvil o eSku :P
no je si myslim, že lepší skříplej, aby ptáček neuletět než aby byl volnej...

Napsal: pát 27 kvě 2011, 11:28
od Ivojah
Nu trošku jsem si "zafilozofoval", ale vrátím se k tématu. Přeji akci Krušnohorská pohoda již dopředu hezké počasí. :D

Napsal: úte 31 kvě 2011, 20:16
od Chorche
tak naše účast na krušnohorský pohodě je vohrožená :cry: Neska sem sice vyřešil několik problémů s pidivozítkem (samovolně se zapínalo ASR a ani klema nepomohla, aš diagnostika a vodešel takovej ten navíjecí bazmek na volantu pod érbegem, podařilo se mi ho sehnat a vyměnit). Ale před chvílí mně nabourala ženská na parkovišti zadní blatnik, je na třísky :cry: Slepit to sice asi pude, ale pochybuju že to stihnu. Skusim zejtra zavolat do Merglu, jestli náhodou nebudou mít ještě něgde zahrabanej vorigoš, ale moc tomu nevěřim :cry: A bez blatniku se mi moc ject nechce, bengum by se to asi nelíbilo. Leda bych přijel rafkou. Achjoachjo :cry:

Napsal: úte 31 kvě 2011, 20:48
od Mili_K
slunečné počasí je objednané ?

Napsal: úte 31 kvě 2011, 22:14
od xlukas.cz
chorche, z blatniku si nedelej hlavu. ja sem jezdil uplne bez obou a jde to. dojed cimkoliv

Napsal: úte 31 kvě 2011, 23:44
od DYK77
Už to zase začíná, se blíží sraz a začne se bourat :?
Jak říkal Xlukas, přijeď čímkoliv .


Mili_K - počasí je objednané, řekněme minimálně přijatelné. Tak hrozně, aby se nedalo nic podniknout snad nebude :wink: Řekl bych, že dnešní vedro bylo až moc velké, takže průměrná teplota kolem 24,5°C a polojasno mě osobně uspokojí . Doufám, že to tam nahoře čtou taky :lol:

Napsal: stř 01 čer 2011, 07:46
od xlukas.cz
kolik nas tam vubec ma byt :?:

jinac uz sem vymyslel jak se dostanu na prosek rovnou v noci bez provozu :D zaparkuju v praci na starem proseku. jenom nevim, jestli je mne to co platne. tim eliminuju pouze vyjizdeni z garaze. asi nezbude nez teda potom jet opravdu vrchem pres slany. tim vas nebudu zatezovat :oops:

Napsal: stř 01 čer 2011, 17:11
od Markéta
Milí moji, takže my se bohužel omlouváme, co jsem si myslela, stalo se.

Nejen, že můj si nemůže prohodit směnu, ale musí jít do práce i v sobotu, takže naše účast je tímto definitivně zrušena ( bude tam tak do tří a pak sednout a jet přes celou republiku... :roll: ). Hrozně nás to mrzí, pokud jsou s naší absencí spojené poplatky, tak je uhradíme.

Přejeme moc krásné počasíčko ! A vám to vyjde :wink: