Stránka 9 z 14
Napsal: čtv 26 kvě 2011, 15:07
od Gibon
Napsal: čtv 26 kvě 2011, 19:42
od DYK77
Kdo tu mluvil o eSku

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 19:55
od Markéta
No, na emancipaci nevěřím

ale s klasickým modelem nesouhlasím. Pokud to někdo má a funguje, ok.
Napsal: čtv 26 kvě 2011, 21:09
od DYK77
Jde o to, co si představuješ pod klasickým modelem? Pokud za tím vidíš líného pupkatého fotra s pivem a klobásou jak čumí na fotbal a upocenou ženskou nakloněnou nad sporákem odskakující k uřvaným dětem, tak to nepovažuji za klasický model. Na druhou stranu nevidím nic špatného na tom, když žena udělá muži svačinu nebo když chlap hodí prádlo do pračky a po vyprání jej dá na sušák, a tak podobně. Pokud někdo jde do vztahu s tím, že jeho protějšek má všechny schopnosti k tomu, aby se postaral sám o sebe, abych se nemusel omezovat ve svých "svobodonávicích" , tak to je fungování na dvě věci a na takových základech bych třeba já rodinu nikdy nezakládal. Podle mě musí ve vztahu fungovat rovnoprávnost a současně určitá obětavost, načež všechno musí do sebe zapadat jako kola hodinového stroje. Je špatně hrdě říkat, že tohle dělat nebudu a stejně tak je špatně se přehnaně snažit. Obojím jsem si prošel a nikdy to nebylo tak vyladěný jako teď.
Napsal: čtv 26 kvě 2011, 21:20
od xlukas.cz
kdyz vy ste oba dokonali. to je to potom o necem jinem. ostatni takove stesti mit nemusi. resp. kdy z ja nejsu dokonaly, tak ani dokonala zena by ke me nezapadla a v te skladacce by byla dira ... prikladem muze byt hraz. na zacatku mas souhru obou perfektni, voda se ven nedostane, casem se udela skulinka a voda zacne slzet ven, z toho je potom dalsi prosakovani, az je tam dirka, ktera se bude vic a vic a vic zvetsovat a to je jako postupny rozpad vztahu, az je hraz rozplavena a rybnik prazdny. kazdy je na jednom brahu a jsou si od sebe neslucitelne vzdaleni

Napsal: čtv 26 kvě 2011, 21:37
od DYK77
Dokonalí prosím ne, to je strašný slovo

Spíše jsme oba eRTéčka a měli jsme ve svých rodičích podobný příklad, tak to funguje. Nic víc, nic míň.
RT - rodinný typ

Napsal: pát 27 kvě 2011, 10:15
od STAS1
Napsal: pát 27 kvě 2011, 11:23
od Barbora
DYK77 píše:Kdo tu mluvil o eSku

no je si myslim, že lepší skříplej, aby ptáček neuletět než aby byl volnej...
Napsal: pát 27 kvě 2011, 11:28
od Ivojah
Nu trošku jsem si "zafilozofoval", ale vrátím se k tématu. Přeji akci Krušnohorská pohoda již dopředu hezké počasí.

Napsal: úte 31 kvě 2011, 20:16
od Chorche
tak naše účast na krušnohorský pohodě je vohrožená

Neska sem sice vyřešil několik problémů s pidivozítkem (samovolně se zapínalo ASR a ani klema nepomohla, aš diagnostika a vodešel takovej ten navíjecí bazmek na volantu pod érbegem, podařilo se mi ho sehnat a vyměnit). Ale před chvílí mně nabourala ženská na parkovišti zadní blatnik, je na třísky

Slepit to sice asi pude, ale pochybuju že to stihnu. Skusim zejtra zavolat do Merglu, jestli náhodou nebudou mít ještě něgde zahrabanej vorigoš, ale moc tomu nevěřim

A bez blatniku se mi moc ject nechce, bengum by se to asi nelíbilo. Leda bych přijel rafkou. Achjoachjo

Napsal: úte 31 kvě 2011, 20:48
od Mili_K
slunečné počasí je objednané ?
Napsal: úte 31 kvě 2011, 22:14
od xlukas.cz
chorche, z blatniku si nedelej hlavu. ja sem jezdil uplne bez obou a jde to. dojed cimkoliv
Napsal: úte 31 kvě 2011, 23:44
od DYK77
Už to zase začíná, se blíží sraz a začne se bourat
Jak říkal Xlukas, přijeď čímkoliv .
Mili_K - počasí je objednané, řekněme minimálně přijatelné. Tak hrozně, aby se nedalo nic podniknout snad nebude

Řekl bych, že dnešní vedro bylo až moc velké, takže průměrná teplota kolem 24,5°C a polojasno mě osobně uspokojí . Doufám, že to tam nahoře čtou taky

Napsal: stř 01 čer 2011, 07:46
od xlukas.cz
kolik nas tam vubec ma byt
jinac uz sem vymyslel jak se dostanu na prosek rovnou v noci bez provozu

zaparkuju v praci na starem proseku. jenom nevim, jestli je mne to co platne. tim eliminuju pouze vyjizdeni z garaze. asi nezbude nez teda potom jet opravdu vrchem pres slany. tim vas nebudu zatezovat

Napsal: stř 01 čer 2011, 17:11
od Markéta
Milí moji, takže my se bohužel omlouváme, co jsem si myslela, stalo se.
Nejen, že můj si nemůže prohodit směnu, ale musí jít do práce i v sobotu, takže naše účast je tímto definitivně zrušena ( bude tam tak do tří a pak sednout a jet přes celou republiku...

). Hrozně nás to mrzí, pokud jsou s naší absencí spojené poplatky, tak je uhradíme.
Přejeme moc krásné počasíčko ! A vám to vyjde
