kuher píše:Tak to by bylo něco pro mě, jsem zvyklý z Brna, když chodíme "pařit" s Forďákama. Myslel jsem, když nás vymetli z hospody, že si sednu někam k radiátoru a dvě hodiny tam přečkám, ale ouhá. Přišel pan ČD a vyhodil mě i s bezdomáčema na mráz. Si ze mě dělají smradi kozy:
zetec69
Napsal: úterý 07. prosinec 2010, 20:11
Příspěvky: 5073
Bydliště: Brno -Morava
Karma: 44
Rendy,mezi bezdomače chodí Kuher na nadr
Dixo,dobra praca
_________________
Ford Escort 97 Ghia hatchback 1,6 66kw zelena metaliza
Obrázek
Historie:Ford Escort 90 hatchback 1.3 44kw modra metaliza
správně, já také vyhazovala bez kompromisu... ale samé fakt bezdomáče



