Stránka 9 z 27

Napsal: pát 31 pro 2010, 23:45
od kimby
kuher píše:Tak to by bylo něco pro mě, jsem zvyklý z Brna, když chodíme "pařit" s Forďákama. Myslel jsem, když nás vymetli z hospody, že si sednu někam k radiátoru a dvě hodiny tam přečkám, ale ouhá. Přišel pan ČD a vyhodil mě i s bezdomáčema na mráz. Si ze mě dělají smradi kozy:
zetec69
Napsal: úterý 07. prosinec 2010, 20:11
Příspěvky: 5073
Bydliště: Brno -Morava
Karma: 44
Rendy,mezi bezdomače chodí Kuher na nadr :mrgreen:
Dixo,dobra praca ;)

_________________
Ford Escort 97 Ghia hatchback 1,6 66kw zelena metaliza
Obrázek
Historie:Ford Escort 90 hatchback 1.3 44kw modra metaliza

správně, já také vyhazovala bez kompromisu... ale samé fakt bezdomáče :-D

Napsal: sob 01 led 2011, 13:09
od Markéta
Mně taky nevadí hluk, spím jak zabitá :lol: ale radši bych asi někde, kde je klidek ( kdyby náhodou ) :lol:

už máte někdo rozmyšlené, jaký časový plán budete mít? Vím, že je ještě brzo, no na druhou stranu... :wink:

Napsal: sob 01 led 2011, 18:20
od Jurko
mame ;-) pridas sa?

Napsal: sob 01 led 2011, 18:51
od Markéta
nejdřív ho musím znát. Mám jedinou podmínku. Chceme ( chci ) se cestou zastavit v Benátkách. Je to moje vysněný místo, kde jsem se chtěla vždycky podívat ( kromě Londýna, Čínské zdi, Las Vegas a asi dvaceti dalších :lol: ). Pokud mi to splníte...není problém.

:wink:

Napsal: ned 02 led 2011, 12:13
od Jurko
to by asi slo ;-)

Napsal: ned 02 led 2011, 14:18
od Markéta
No ale jinak stále nic nevím, pošleš mi to sem nebo přes SZ :wink:

Napsal: pon 17 led 2011, 14:25
od Tommy
Taky bych se rad zastavil v Benatkach, je to po ceste. Kde mate v planu bydlet, camp, hotel? Budu si muset poridit prilby na takovou cestu, zatim jsem neujel s crossem vice nez 500km behem dne. Byl bych moc rad, kdyby neprselo :roll: .

Napsal: pon 17 led 2011, 15:24
od xlukas.cz
wow. ty s nim jedes? ostatni ucastnici si ho vetsinou privezli na voziku, pokud to nemeli par km. s crossbladeama je tam vip skupina a pujcuji je tam dal lidem na projizdky.

ubytovat se jdeme do kempu a cast narocnejsich trva na hotelu.
mel bych moznost hotelu pro celou nasi skupinu. jenomze problem je, ze turnusy jsou od soboty do soboty. tim padem je to pro nase potreby nepouzitelne. bohuzel. a taky je to z druhe strany rimini - viserba, coz bybylo nejakych 15 km. proto to ani nikomu nenabizim.
je to skoda.

s crossbladem byli v rakousku jednou dva clenove z olomouce. jeomze jim cestou tam prselo. tim padem byli mokri jak svina a ani specialni originalni crossblade obleceni jim v promoknuti nezabranil.
na takovou cestu to chce helmu. je to jak jizda na motorce. v horku to ale musi byt hnus na dlouhou trasu.

Napsal: pon 17 led 2011, 15:53
od Tommy
Kdyz nekteri na takovou cestu jedou s motorkou, tak proc ne s crossbladem. Aspon to ma 4 kola. Moznost to pritahnout by taky byla, ale to uz by nebyl ten spravny hec :lol:. S ubytovanim bych se pridal k vetsine. Mas uz vyhlidnuty nejaky kemp, ze bych se mrkl na webovky? Jeste by to chtelo velky stan at se vleze smart do predsine :). Celkem jsem zvedavy kolik dojede crossbladu a kolik nas celkove pojede z clubu.

Napsal: pon 17 led 2011, 16:11
od xlukas.cz
do rakouska nas jezdivalo +- do 15 aut. ted ta italie bude asi narocnejsi i kdyz ... do rakouska jezdivali vzhledem k pocasi taky jenom skalni fanousci. s italii to vidim stejne. myslim, ze nas pojede dostatek. nemcu tam letos prijede polovina. myslim, ze z lonskych 600 smartu bude letos v italii tak 400. co nedojedou nemci, to do jedou taliani. treba nas prekvapi a daji tomu nejaky lepsi marketing a oslovi vic lidi. tezko rict. propagovali to loni hlavne po klubech. jine komunikace s majitelama smartu sem nebyl svedkem.

kempy jsou tam v riccione tri vedle sebe. a myslim, ze uz zadny jiny. smart ti vleze do kazdeho stanu :-).

Napsal: pon 17 led 2011, 20:52
od Markéta
Juch, znovu crossblade, super !!!V Rakousku jsme s tím řádili, je to úplně jiné, než smartík. ( a přitom tak stejné ). Bomba zážitek !!!

Takže se těším 8)

Napsal: stř 19 led 2011, 00:08
od xlukas.cz
tady jsou kempy

camping Adria
camping Alberobello
camping Fontanelle

pokud by se chtel nekdo z vas pridat.
orientacni cena 38 euro za 2 osoby a auto. pripadne kdyby se s nema dalo mluvit, tak se do 1 boxu vlezou i 3 auta a 3 stany, takze 18 za box + 10 za osobu. zkusim se zeptat jak to tam pocitaji. + ubytovaci taxa

pocitam s tim, ze velka vetsina z vas bude chtit jit tentokrat do hotelu.

Napsal: stř 19 led 2011, 10:23
od DYK77
Možná by bylo dobré dávat některé tahle tipy na začátek tématu , co vy na to ?

Napsal: stř 19 led 2011, 11:04
od xlukas.cz
urcite. meli by sme takove pravidlo zavest. dulezite info vzdy v prvnim prispevku.
zkopiruj ;-)

Napsal: stř 19 led 2011, 16:57
od scorpi4
no, pokial vsetko pojde ako dufame a pocitame, tak budeme na hoteli..nie preto, ze sa chceme selektovat, ale preto, ze to vychadza takmer rovnako cenovo, ako camping...cize nic neusetrime extremne, navyse pokial to bude ako je prezentovane, cast nakladov sa nam vrati tym, ze sa vraj budu nejake dialnice preplacat...cize ani nie je co riesit..aspon ja teda nemam velmi co...alebo teda my...

skusenost aj z Zell am See, rozdiel v cene ubytovania bol minimalny..a predsa sa len trosku inak clovek ulozi v hoteli na plazi..cim nechcem povedat, ze v kempe nie, ale netreba brat kopec zbytocnych veci potom...navyse do roadstera toho vela nevojde, cize nas F2 bude aj ako servisne vozidlo.. :lol: