Stránka 9 z 13

Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:26
od Andrea Bokůvková
co děláte, že jste většinou na foru??pěkná páka, ta se jen tak nevidí. :P .Všude musí být vždycky nějakéj ten blbeček ne?? :wink:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:36
od David0600
jsme zaměstnanci fóra :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:39
od houska
má funkce maskota je časově fyzicky a hlavně psychicky náročná

Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:51
od David0600
a to je prd admini jsou na tom nejhůř

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:00
od houska
mám vedlejšák moderátora nezapomeň :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:02
od David0600
tojo, ale ještě máš dělat garyho a to ti moc netahá :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:05
od houska
vždy píšu-časově náročná funkce kvůli které si ani šachy nezahraju

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:05
od David0600
taky chci zvýšit plat :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:07
od houska
ty nějakej máš?to jsem zase něco zaspal

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:07
od David0600
to si piš myslíš že tu nocuju zadara :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:09
od houska
no myslel jsem si že tě to baví :lol: :lol: :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:10
od David0600
prachy mě bavěj :lol:

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:11
od houska
se dalo čekat jen já maskotuju zdarma

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:12
od David0600
sis to na pohovoru blbě domluvil

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:12
od David0600
oranžová = mzda zelená = free :lol: