Stránka 9 z 13
Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:26
od Andrea Bokůvková
co děláte, že jste většinou na foru??pěkná páka, ta se jen tak nevidí.

.Všude musí být vždycky nějakéj ten blbeček ne??

Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:36
od David0600
jsme zaměstnanci fóra

Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:39
od houska
má funkce maskota je časově fyzicky a hlavně psychicky náročná
Napsal: úte 20 kvě 2008, 15:51
od David0600
a to je prd admini jsou na tom nejhůř
Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:00
od houska
mám vedlejšák moderátora nezapomeň

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:02
od David0600
tojo, ale ještě máš dělat garyho a to ti moc netahá

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:05
od houska
vždy píšu-časově náročná funkce kvůli které si ani šachy nezahraju
Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:05
od David0600
taky chci zvýšit plat

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:07
od houska
ty nějakej máš?to jsem zase něco zaspal
Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:07
od David0600
to si piš myslíš že tu nocuju zadara

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:09
od houska
Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:10
od David0600
prachy mě bavěj

Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:11
od houska
se dalo čekat jen já maskotuju zdarma
Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:12
od David0600
sis to na pohovoru blbě domluvil
Napsal: úte 20 kvě 2008, 16:12
od David0600
oranžová = mzda zelená = free
