Stránka 81 z 210
Napsal: pon 08 pro 2008, 19:40
od houska
Napsal: úte 09 pro 2008, 23:25
od DYK77
Pán se vyzná

Napsal: pon 15 pro 2008, 10:05
od road-star
no už tu bývaly i lepší kousky...
Napsal: pon 15 pro 2008, 10:31
od xlukas.cz
no jo, kvalitni materialek pomalu dochazi

Napsal: pon 15 pro 2008, 10:49
od DYK77
road-star píše:no už tu bývaly i lepší kousky...
Už jste se přemlsali , tak vám není nic dobré
To sem nedávám kvůli "kouskům", ale kvůli inspiraci pro Kimby, co si vzít na sebe

Napsal: pon 15 pro 2008, 11:42
od houzar
jestli je to pro inspiraci - co na sebe? tak nejlepší je nic!
Napsal: pon 15 pro 2008, 11:42
od xlukas.cz
ooooo
kimby, tak to se uz tesime na sraz

Napsal: pon 15 pro 2008, 11:44
od xlukas.cz
houzar píše:jestli je to pro inspiraci -co na sebe? tak nejlepší je nic!
no ja nevim. k tomuto nazoru se nepriklanim.
Napsal: pon 15 pro 2008, 11:46
od Robin
no vono je skoro jedno jak vypadaj, hlavně když maj latex, bo kůži.
.. ale nebral bych to doslova
Napsal: pon 15 pro 2008, 11:48
od DYK77
xlukas.cz píše:ooooo
kimby, tak to se uz tesime na sraz

Jak znám Kimby, tak do toho v klidu půjde, když vyjde počasí

Napsal: pon 15 pro 2008, 11:59
od xlukas.cz
Napsal: pon 15 pro 2008, 12:56
od DYK77
Závist ? To snad ne, vždy to vypadá jako běžná výbava s jakou vyrážíme na koupaliště. Pravda trochu to podtrhují ty červené vysoké boty a nepřirozený postoj , ale to je tak všechno, nejsme Taliban

Napsal: pon 15 pro 2008, 12:59
od xlukas.cz
zase jdu do ot, ale ... prijde mne to dost vtipne - na koupalisti se pubertacky (nejen ony) vystavuji v plavkach a cim mensi jsou, tim se citi lepsi. na druhou stranu kdyz se prevlikaji v satne pred telocvikem tak se desi toho, ze by je mel nekdo videt ve spodnim pradle.
nevis cim to muze byt?

Napsal: pon 15 pro 2008, 13:02
od DYK77
Divadlo

Napsal: pon 15 pro 2008, 13:14
od xlukas.cz
DELETE
radsi nic
