Stránka 83 z 210
Napsal: stř 17 pro 2008, 19:26
od xlukas.cz
divejte se na neho jak splha

Napsal: stř 17 pro 2008, 19:27
od DYK77
blíží se výročí, potřebuju vypustit páru

Napsal: stř 17 pro 2008, 21:54
od mila001
Tak tohle tzv.desatero bylo dost dobrý
Napsal: stř 17 pro 2008, 22:00
od Gibon
Tak tohle tzv. desatero bylo ve skutečnosti tzv. dvacetero

Napsal: sob 20 pro 2008, 07:43
od houzar
čím víc tero tím lépe !
Napsal: sob 20 pro 2008, 22:04
od DYK77
Ale nesmí toho být moc, aby z toho člověk nebyl dvanácterák

Napsal: pon 22 pro 2008, 17:15
od houzar
Napsal: úte 23 pro 2008, 11:02
od DYK77
Ta se Robinovi líbit nebude, není v latexovém oblečku

Napsal: úte 23 pro 2008, 11:13
od kimby
stačí, že se líbí ostatním

Napsal: úte 23 pro 2008, 11:18
od DYK77
Mě se nelíbí, ta kapota nějak divně sedí, nahoře je fuka

Napsal: úte 23 pro 2008, 13:06
od houzar
já myslím ,že fuka je i dole
Napsal: úte 23 pro 2008, 13:39
od DYK77
A jo, no velebnosti ...

Napsal: pon 29 pro 2008, 14:39
od houzar
Napsal: pon 29 pro 2008, 22:39
od DYK77
Panoramata

Napsal: pon 29 pro 2008, 22:40
od kimby
no skoro Alpy
