Stránka 84 z 210

Napsal: úte 30 pro 2008, 00:10
od road-star
spíš nějaké doly
.
.
.
.
.
.
......hluboké doly
.
.
.
.
.
..............dolly buster!

Napsal: úte 30 pro 2008, 23:45
od DYK77
road-star píše:nove-logo-volkswagen
Ty kráso, nač chodit okolo horké kaše že :lol:

Napsal: ned 11 led 2009, 17:17
od houzar
Obrázek

Napsal: ned 11 led 2009, 17:39
od Jirka P
Nakonec Korejec... :lol:

Napsal: pon 12 led 2009, 00:03
od DYK77
Je to nějaký kyčlovitý :P

Napsal: pon 12 led 2009, 00:13
od DYK77
Obrázek

Obrázek

Napsal: pon 12 led 2009, 17:30
od houska
DYK77 píše:Je to nějaký kyčlovitý :P
to má vyhozený

Napsal: úte 13 led 2009, 01:00
od DYK77
Pracovní úraz ? :)

Napsal: úte 13 led 2009, 17:25
od houska
určitě

Napsal: úte 13 led 2009, 22:15
od DYK77
Dává je často, nebo moc daleko od sebe a pak to takhle vypadá :-P

Napsal: úte 13 led 2009, 22:18
od houska
bych řekl že často a hóóódně daleko od sebe :lol: :lol: :lol:

Napsal: úte 13 led 2009, 23:17
od Robin
ta druhá fotka u první serie fotek udělala holčičce radost. už nemá pocit že je má nejmenší na světě..

a ta cobra je prostě dokonalá. prodává se to jako stavebnice, myslim že bych si už konečně měl udělat radost a koupit si to..

Napsal: stř 14 led 2009, 17:46
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 14 led 2009, 17:53
od houska
hustá kára

Napsal: stř 14 led 2009, 22:20
od road-star
houska píše:hustá kára
:-)))