Stránka 10 z 13

Napsal: čtv 04 lis 2010, 21:31
od Ivojah
Prohlížel jsem si fotografie do kalendáře pro rok 2011 je zde dost snímků velmi vydařených. Bude zřejmě složité vybrat ty nejlepší. Kompoziční spojení autíček Smart či verze "závodního auta Roasteru" s přírodou nebo Smart stojící v prázdné večerně osvětlené ulici jak září svou unikátností nápaditého konstrukčního provedení a barevností, budou zcela jistě v kaledáři působit mile přitažlivým a pozitivním dojmem. Ale přesto si myslím, že na některém snímku spolu se Smartem a přírodou nebo stojícího vedle jiné techniky, měla buď vystupovat z auta, nebo jen tak ležérně zapózovat elegantní žena. Kalendáři by to nemohlo uškodit pouze by mohl získat na atraktivitě. Nemyslím u každé fotografie - prostě jako šafránu. Tak snad příště.Obrázek

Napsal: čtv 04 lis 2010, 22:56
od DYK77
Škoda, že názor jak by měl vypadat pořádnej kalendář, máme jen my dva :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 06:06
od Markéta
Ano, já s tímhle názorem nesouhlasím. Ještě budu koukat celej měsíc na nějakou babu, ne? :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 07:54
od xlukas.cz
NAHOU :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 08:39
od Blanka0600
Markét, když tak jedině chlap :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 08:51
od zetor203
Tak prečo ne AJ AJ a každý sa bude kuka kam ce :P

Napsal: pát 05 lis 2010, 09:08
od Jurko
zetor, nafot nejaky set fotografii (podla predstav xlukasa):
ty s nejakou zenskou, spolu nahi, na smarte!

Napsal: pát 05 lis 2010, 09:34
od xlukas.cz
moje predstava je zduraznit "cistotu" a puvab smarta. na zenske jsou jine kalendare.

Napsal: pát 05 lis 2010, 10:00
od Jurko
chces tym povedat, ze ked sa spravi pekna fotografia tvojho smarta s lenkou, tak to nebude "ciste a puvabne"? :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 14:10
od xlukas.cz
ne. bude tam rusivy element.

Napsal: pát 05 lis 2010, 14:41
od Blanka
Markéta píše:Ano, já s tímhle názorem nesouhlasím. Ještě budu koukat celej měsíc na nějakou babu, ne? :lol:
Jako by jich nebylo všude dost.Souhlasím s tebou. :D

Napsal: pát 05 lis 2010, 15:28
od Blanka0600
zůstaneme radši jen u autíček :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 15:47
od Ivojah
Všechny členy Smart-clubu zdravím a přeji dobrou náladu.
Ještě se vrátím k tématu žena a Smart. Nešlo mi o „lechtivé“ fotografie, napsal jsem elegantní - tím jsem nemyslel ženu v plavkách nebo bez. I když hezká a elegantní dovede být i žena nahá v našem případě opřená o Roaster, ale tak dalece jsem to nedomýšlel. Prostě dívku, ženu, dámu elegantně oblečenou. A hezkých žen by bylo jistě při počtu členů Smart-clubu, a našich rodin jistě dost. I u Smarta jakožto věci neživé by ženy u jednoho, dvou snad i třech snímků, dokázaly vnést Smartíkům spolu s přírodními scenériemi další přidanou hodnotu. Dámy dobře vypadající muž v dobře padnoucím obleku proč ne? Ale to je věc názoru a poptávka většiny takže mně omluvte a samozřejmě výběr vhodných fotografií provedou k tomu vedením klubu pověření – Smart- clubáci. Já pouze přeji, a se výsledný produkt kalendáře všem líbí a to je podstatné.
Obrázek

Napsal: pát 05 lis 2010, 17:33
od Jurko
xlukas.cz píše:ne. bude tam rusivy element.
ten smart??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Napsal: pát 05 lis 2010, 22:25
od xlukas.cz
:lol: ten ne :wink: