Stránka 10 z 14

Napsal: stř 01 čer 2011, 19:35
od Blanka
[quote="xlukas.cz"]kolik nas tam vubec ma byt :?:

Kdybys potřeboval tlačit tak neváhej a volej :wink:

Napsal: stř 01 čer 2011, 22:37
od DYK77
xlukas.cz píše:kolik nas tam vubec ma byt :?:
DyKimbovci
Thierlovi - chatka
cakynkaa
Gibon
Barbora
Michmartin
Alena - chatka
Blanka0600
Mili_K - hotel
road-star
smarttoyss
Janík a Jiřik
Druzeta
Stas1
Dino
jancarik F2 - hotel
Xlukas
Olii05 + 1
Chorche

Bohužel už bez Markéty, což nás mrzí. Poplatky řešit samozřejmě nemusíš.

Napsal: pát 03 čer 2011, 14:08
od ufo
Zdravim všechny, i my - já a Čmelák (pokud se nic "zlého" nestane....) se zúčatníme Krušnohorské pohody, budeme sdílet chatku s Thierlovými.
Již máme vše dohodnuté.Tak na viděnou v pátek po 14,00 hod. :wink:

Napsal: pát 03 čer 2011, 19:05
od DYK77
Pppp paráda *okurka*

Napsal: pát 03 čer 2011, 19:09
od DYK77
Pokud někdo máte dalekohled, tak si ho vezměte s sebou, možná se hodí 8)

Napsal: pát 03 čer 2011, 19:35
od Chorche
nevadí dyš bude přidělanej na flintě ? :lol:

Napsal: pát 03 čer 2011, 19:55
od DYK77
Když se skrz něj nebudeš dívat na mě.... :lol:

Napsal: pát 03 čer 2011, 20:06
od Chorche
:lol:

Napsal: pát 03 čer 2011, 20:11
od DYK77
Najdu Ti pěknej posed s výhledem na Chánov :lol:

Napsal: pát 03 čer 2011, 20:13
od Chorche
chicht

Napsal: ned 05 čer 2011, 23:19
od xlukas.cz
tak uz sme ve 3/4 cesty na kp :wink:

Obrázek

Napsal: pon 06 čer 2011, 07:50
od Gibon
Asi bude pršet :(

Napsal: pon 06 čer 2011, 08:56
od DYK77
Nebude. Tady nepršelo snad měsíc , respektive 2x přes noc a to jen lehce, a to při stále stejné předpovědi. Jsme tu ve stínu.

Napsal: pon 06 čer 2011, 09:00
od Blanka0600
pršet má maximálně do pátku, pak se to má vybírat :lol:

Napsal: pon 06 čer 2011, 09:29
od DYK77
Nějak to dopadne, žádný stres :wink: