Stránka 10 z 19

Napsal: úte 15 bře 2011, 18:26
od DYK77
:D

Napsal: úte 15 bře 2011, 20:58
od Olii05
šrot vezl šrot :lol:

Napsal: pon 11 dub 2011, 22:36
od xlukas.cz
120 litru (60+60)

Obrázek
Obrázek

Napsal: pon 11 dub 2011, 23:31
od DYK77
Fritovací olej do nafty nebo něco k pití ? :)

Napsal: úte 12 dub 2011, 07:36
od xlukas.cz
dobra voda v bilem a cervenem provedeni ;-)

Napsal: úte 12 dub 2011, 09:36
od Blanka
xlukas.cz píše:dobra voda v bilem a cervenem provedeni ;-)
Dobrá zásoba *1*

Napsal: úte 12 dub 2011, 09:45
od sultana
Až povezeš na podzim burčáček, tak a ti to moc nedrncá :lol:

Napsal: stř 13 dub 2011, 11:09
od Barbora
taky mě někdo trunfnul Obrázek

Napsal: stř 13 dub 2011, 14:06
od Blanka0600
pěkný chlupáči :lol:

Napsal: pát 15 dub 2011, 08:54
od Jurko
Obrázek

Napsal: pát 15 dub 2011, 12:33
od RavenS.
ts ja take vozim v kufri :roll: :lol:

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 07:35
od xlukas.cz
2 lidi
nakup (krabice mlika + mala bedynka)
3 krabice od bananu
5 krabic od melounu

lidi napjate cekali v autech na parkovisti, jak to do toho auta chcu dostat, resp. jak to odvezt.

naklad

Obrázek


a takto se vezlo (zadni krabice a onko byly samozrejme stahnute popruhem dule)

Obrázek

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 10:16
od sultana
No, Amélka se taky ráda vozí...
Obrázek

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 10:23
od DYK77
Luxusní psí bouda :)

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 10:25
od sultana
Akorát jsem inovoval tu matraci, teď už to má zase až do stran