Stránka 10 z 19
Napsal: úte 15 bře 2011, 18:26
od DYK77
Napsal: úte 15 bře 2011, 20:58
od Olii05
šrot vezl šrot

Napsal: pon 11 dub 2011, 22:36
od xlukas.cz
120 litru (60+60)

Napsal: pon 11 dub 2011, 23:31
od DYK77
Fritovací olej do nafty nebo něco k pití ?

Napsal: úte 12 dub 2011, 07:36
od xlukas.cz
dobra voda v bilem a cervenem provedeni

Napsal: úte 12 dub 2011, 09:36
od Blanka
xlukas.cz píše:dobra voda v bilem a cervenem provedeni

Dobrá zásoba

Napsal: úte 12 dub 2011, 09:45
od sultana
Až povezeš na podzim burčáček, tak a ti to moc nedrncá

Napsal: stř 13 dub 2011, 11:09
od Barbora
taky mě někdo trunfnul

Napsal: stř 13 dub 2011, 14:06
od Blanka0600
pěkný chlupáči

Napsal: pát 15 dub 2011, 08:54
od Jurko
Napsal: pát 15 dub 2011, 12:33
od RavenS.
ts ja take vozim v kufri

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 07:35
od xlukas.cz
2 lidi
nakup (krabice mlika + mala bedynka)
3 krabice od bananu
5 krabic od melounu
lidi napjate cekali v autech na parkovisti, jak to do toho auta chcu dostat, resp. jak to odvezt.
naklad
a takto se vezlo (zadni krabice a onko byly samozrejme stahnute popruhem dule)

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 10:16
od sultana
No, Amélka se taky ráda vozí...

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 10:23
od DYK77
Luxusní psí bouda

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 10:25
od sultana
Akorát jsem inovoval tu matraci, teď už to má zase až do stran