Stránka 95 z 103

Napsal: čtv 05 dub 2012, 21:26
od DYK77
Statistiky nelžou, ale až to budeš číst, už to nebude platit.

ČERNÁ BUDOUCNOST ČR.

3% populace v ČR tvoří Romové, žije jich zde cca 250-300.000
25% z celkového počtu Romů žije v Severních Čechách
21% z celkového počtu Romů žije na Severní Moravě
47% bytů obývaných Romy není vybaveno ani splachovacím WC, 40 m2 bytové plochy obývá v průměru 6,9 Romů
30% manželství v některých romských skupinách uzavírají příbuzní
6% romských žen poprvé rodí mezi 14 a 16 lety
19% romských žen poprvé rodí v 16 letech, až 4 interrupce v průměru připadají na jednu romskou ženu
60% dětí umístěných v dětských domovech je romské národnosti
51% romských dětí se učí ve zvláštních školách
22% romských dětí propadá v 1. třídě
25% romských dětí ve věku 6-7 let je v pásmu verbální debility
56% Romů nemá ani základní vzdělání
32,7% Romů má základní vzdělání
8% Romů se vyučí v oboru
2,5% Romů má středoškolské vzdělání
0,8% Romů má vysokoškolské vzdělání
85% Romů je nezaměstnaných
60% Romů je nezaměstnaných déle než 3 roky
30% dospělých Romů se živí nelegálním způsobem
60% dospělých vězňů ve věznicích jsou osoby romské národnosti
75% se Romové podílí na kriminalitě (v některých lokalitách dosahuje až 95% = kapesní krádeže)
30% pouličních prostitutek má romskou národnost
25% pouličních romských prostitutek má za pasáka svého příbuzného.

Nejtalentovanější Romka Věra Bílá má naštěstí jediné dítě, přesto kriminálníka, její muž je rovněž kriminálník, promarnila všechny šance, které v našem státě nikdo jiný nedostal, je závislá na automatech a všichni tři berou soc. podporu a jsou přítěží pro společnost.

Velké množství mladých Romů bere sirotčí důchod. Mladá Romka většinou uvede jako otce novorozeňátka nejstaršího člena rodiny.

Růst romské populace:
rok 1945 - 10 000 Romů
rok 1959 - 20 000 Romů
rok 1973 - 40 000 Romů
rok 1987 - 80 000 Romů
rok 2001 -160 000 Romů
rok 2015 -320 000 Romů
Každých 14 let se počet Romů zdvojnásobí !!!!
Růst romské populace je největším bezpečnostním rizikem pro Českou republiku.

Věznění 12 000 romských vězňů nás stojí letos 4 miliardy korun.
Sociální dávky pro Romy 20 miliard.
Obrovské škody na majetku při "sbírání" železa.
Romové jsou jediní, kdo mají zdravotní péči zdarma.
Je to další skrytý příspěvek pracujících ve prospěch nepracujících.
Je pravidlem, že Romovi platí advokáta u soudu stát. Vzhledem k tomu, že podíl tohoto etnika na zločinu je 75%, jedná se o další obrovskou zátěž pro státní rozpočet.
Za 14 tet se všechny tyto problémy a náklady zdvojnásobí. I riziko, že budete obětí zločinu bude dvojnásobné.
Posílej dál - opravdu to tak musí zůstat? Češi nemohou udělat nic pro to, aby všechna rizika a nebezpečí eliminovali?

Napsal: pon 09 dub 2012, 16:45
od nedojedl
Redaktor žil posledních dvacet let nejspíš někde na jiném kontinentu nebo co :!: http://www.novinky.cz/finance/264171-so ... odiny.html

Napsal: úte 10 dub 2012, 18:05
od houzar

Napsal: ned 15 dub 2012, 21:26
od kuher
Andělíčku můj strážníčku,vyslyš moji modlitbičku..
Nechci mít jen hlad a žízeň, prožívat života trýzeň,
Andělíčku do rána
proměň mě na cikána.
Chci být doma na podpoře, žít si na vysoké noze
od státu brát zdarma byty,
ne hladový ale sytý. Osvobozen od daní
být pánem ne poddaným
Žít si jako prase v žitě
žít si v České realitě
kde slušní mají holou ři
a černí mohou krásně žít.

Napsal: pon 16 dub 2012, 19:54
od nedojedl
http://www.novinky.cz/krimi/264983-romu ... hocha.html

když sem to ráno slyšel cestou do práce v rádiu první co mi projelo hlavou "beztak ty černé tlamy" a fakt že jo...ale co, oni jsou přece menšina, co na tom že kluka málem zabili...

Napsal: pon 16 dub 2012, 20:48
od pbxpbx

Napsal: úte 17 dub 2012, 11:58
od houzar

Napsal: pát 20 dub 2012, 18:49
od nedojedl
http://www.youtube.com/watch?v=uad4W_vGE48

negr na podpoře si stěžuje že nedostává zvl᚝ peníze na nějem bytu kterej dostal od města... *blink*

Napsal: sob 21 dub 2012, 06:59
od xlukas.cz
:roll:
prispevky na bydleni by meli platit urady na zaklade najemni smlouvy primo pronajimateli :idea:

Napsal: stř 25 dub 2012, 16:40
od houzar

Napsal: stř 25 dub 2012, 16:48
od Druzeta
Nohy do krku :-)))

Napsal: sob 28 dub 2012, 07:20
od xlukas.cz

Napsal: sob 28 dub 2012, 10:43
od houzar

Napsal: pát 11 kvě 2012, 14:30
od Druzeta

Napsal: pát 11 kvě 2012, 14:38
od nedojedl
Ze Slovenska sem přijede celá Martinova rodina... tak to už by nedal ani Robin Hood... :wink: