Stránka 2 z 7

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:37
od kodajz
tak proč by to tam dávali? Levnější je to tam nedat.
Nějaký význam to čidlo mít musí.
Teoreticky, ale to hodně fantaziruju by to čidlo mohlo kontrolovat okolní teplotu a při nižší teplotě přihřívat palivo. U TDi to dělá filtr paliva a spátečka v něm.
Zajímalo by mě jestli jde sprovoznit ta teplota venkovní na palubovce u nás s čidlem teploty.

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:43
od xlukas.cz
to by mne zajimalo taky

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:46
od kodajz
otázka na Autodiagnostiku

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:51
od xlukas.cz
to asi ne. uz by davno odpovedel. resim to tu uz nejaky cas.

Napsal: pon 01 zář 2008, 10:43
od Panter
muj nazor je ten ze to muze mit funkci i pro klimatizaci, digitalni klima ma u auta dva senzory na teplotu, mechanicke by stacil jeden...

xlukas: mas klimu ? :)

Napsal: pon 01 zář 2008, 10:59
od Druzeta
Panter2004 píše:muj nazor je ten ze to muze mit funkci i pro klimatizaci, digitalni klima ma u auta dva senzory na teplotu, mechanicke by stacil jeden...

xlukas: mas klimu ? :)
Má,digitální. :-)))

Napsal: pon 01 zář 2008, 12:02
od xlukas.cz
Panter2004 píše:muj nazor je ten ze to muze mit funkci i pro klimatizaci, digitalni klima ma u auta dva senzory na teplotu, mechanicke by stacil jeden...

xlukas: mas klimu ? :)
kdyz si pootevru okynko, tak mam i klimu :lol:

Napsal: pon 01 zář 2008, 12:16
od Zuziiik
Mam CDI a teplotu ukazuje...automaticky, ako vystrahu, ukazuje ked je okolo 0 stupnov, inak si to tam hore prepinam a normalne ukaze vonkajsiu teplotu. Klimu mam tiez. Je to sice vyssia vybava - passion...ale aj tak, naco by ste tam mali ten teplomer ked neukazuje teplotu, tak tomu nejako nerozumiem :shock:

Napsal: pon 01 zář 2008, 12:30
od xlukas.cz
to nic, tomu nas nerozumi vic *;-)

Napsal: pon 01 zář 2008, 12:45
od David0600
kodajz píše:tak mám taky teploměr, ale teplotu to neukazuje :( jak jí tam dostat?

mě jí to ukazuje, ale jak chce :lol: tohle je 14tého srpna odpoledne

Obrázek

Napsal: pon 01 zář 2008, 12:51
od xlukas.cz
:-))) dyt to rikam, ze roadstar je v tom nevinne, ze to bylo naledi *;-)

Napsal: pon 01 zář 2008, 13:53
od Panter
ty novy smarty stojej fakt za ..... :roll:

Napsal: pon 01 zář 2008, 13:55
od David0600
:shock: , to dělá pouze po výjezdu z podzemní garáže

Napsal: pon 01 zář 2008, 22:04
od David0600
Panter2004 píše:ty novy smarty stojej fakt za ..... :roll:

bude nějaké vysvětlení?

Napsal: úte 02 zář 2008, 07:34
od kodajz
nové mají pěknější palubovku