Napsal: úte 16 zář 2008, 17:04
ono to potom funguje jako sestivalec 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
jj 2 na válecRicardo píše:tak to asi jo to abych se na to co nejrychleji podival .JO a jak to teda funguje to pali 2 na valec
To je dobry ja to zvladnu jen mne tesi to ze nejsem sam kdyz jsem jel do servisu na vymnenu svicek tak mi vymnenili jen horni tak to taky nevedelikvakee píše:nesmějte se mu, hold máme něco extra a hodně lidí o tom ani neví
tak co mne ceka uz jsem smiren ze budu muset udelat GO motoru + nove turbo dost mi to zere olejxlukas.cz píše:hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.
Záloha určitě a taky si myslím, že to má lepší zapalování.Chorche píše:ta jedna řada svíček je jako záloha. Jako u letadel. Tam je taky zdvojený zapalováníDvě svíce na válec měli třeba některý nissany a samozřejmě rolsy
celkem dost lidi, co ma benzin s obsahem motoru 0,6 cca do r. 2001, tak v rozmezi 75 - 125 tis. km. museli delat opravy motoru v cene od 15 do 50 tis.Ricardo píše:tak co mne cekaxlukas.cz píše:hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.
ja te nechcu strasit. jen at vis, na cem momentalne jsi.Ricardo píše:tak to mi na nove alu nezbydexlukas.cz píše:celkem dost lidi, co ma benzin s obsahem motoru 0,6 cca do r. 2001, tak v rozmezi 75 - 125 tis. km. museli delat opravy motoru v cene od 15 do 50 tis.Ricardo píše:tak co mne cekaxlukas.cz píše:hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.
Kam zavolat ???DYK77 píše:Když jseme byli před měsícem na Chodově, tak jsme tam měli s p.Jelínkem řeč na téma Smartparáda a došlo i na téma servis, tak jsem říkal, že by se mohli polepšit v dodávce ND se zaměřením na často žádané a nedostatkové zboží jako orig. ventily, písty, kroužky, ... Snad se to zlepší, zkus tam zavolat.