Stránka 2 z 5

Napsal: úte 16 zář 2008, 17:04
od xlukas.cz
ono to potom funguje jako sestivalec *;-)

Napsal: úte 16 zář 2008, 17:05
od DYK77
Ricardo píše:tak to asi jo to abych se na to co nejrychleji podival .JO a jak to teda funguje to pali 2 na valec
jj 2 na válec

Napsal: úte 16 zář 2008, 17:06
od Chorche
ta jedna řada svíček je jako záloha. Jako u letadel. Tam je taky zdvojený zapalování :lol: Dvě svíce na válec měli třeba některý nissany a samozřejmě rolsy :lol:

Napsal: úte 16 zář 2008, 19:04
od kvakee
nesmějte se mu, hold máme něco extra a hodně lidí o tom ani neví :wink:

Napsal: úte 16 zář 2008, 19:16
od Ricardo
kvakee píše:nesmějte se mu, hold máme něco extra a hodně lidí o tom ani neví :wink:
To je dobry ja to zvladnu jen mne tesi to ze nejsem sam kdyz jsem jel do servisu na vymnenu svicek tak mi vymnenili jen horni tak to taky nevedeli

Napsal: úte 16 zář 2008, 19:33
od xlukas.cz
hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.

Napsal: úte 16 zář 2008, 19:36
od Ricardo
xlukas.cz píše:hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.
tak co mne ceka uz jsem smiren ze budu muset udelat GO motoru + nove turbo dost mi to zere olej

Napsal: úte 16 zář 2008, 19:49
od DYK77
Chorche píše:ta jedna řada svíček je jako záloha. Jako u letadel. Tam je taky zdvojený zapalování :lol: Dvě svíce na válec měli třeba některý nissany a samozřejmě rolsy :lol:
Záloha určitě a taky si myslím, že to má lepší zapalování.

Napsal: úte 16 zář 2008, 20:00
od xlukas.cz
Ricardo píše:
xlukas.cz píše:hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.
tak co mne ceka
celkem dost lidi, co ma benzin s obsahem motoru 0,6 cca do r. 2001, tak v rozmezi 75 - 125 tis. km. museli delat opravy motoru v cene od 15 do 50 tis.

Napsal: úte 16 zář 2008, 20:38
od DYK77
Ne tak zklamaně. Máš tu X příspěvků které potvrzují stále stejnou závadu, kterou jsou šikovné ruce schopny odstranit za lidovku a pak máš zase na dlouho vystaráno :wink:

Napsal: úte 16 zář 2008, 20:49
od xlukas.cz
Ricardo píše:
xlukas.cz píše:
Ricardo píše:
xlukas.cz píše:hlavne o tom ani nevis, ale mas rizikoveho smarta. pokud to uz nemas za sebou, tak pomaloucku zacinej setrit, at potom nejsi prekvapeny.
tak co mne ceka
celkem dost lidi, co ma benzin s obsahem motoru 0,6 cca do r. 2001, tak v rozmezi 75 - 125 tis. km. museli delat opravy motoru v cene od 15 do 50 tis.
tak to mi na nove alu nezbyde
ja te nechcu strasit. jen at vis, na cem momentalne jsi.
na alu kasli, hlavne at ti to dobre jezdi. nepodcenuj vetsi spotrebu oleje a potom kdyz to vcas odhalis, tak to bude urcite levnejsi. uz jsou tu lidi, kteri to umi dobre odborne opravit.
hlavne nechcu predbihat udalostem, tak se omlouvam za straseni *;-)

Napsal: ned 21 zář 2008, 12:50
od DYK77

Napsal: stř 08 říj 2008, 16:56
od Chorche
Tak naše pidivozítko je momentálně u Maty z Duchcova. Turbo se zdá bejt OK, na jednom válci trochu menší tlaci. Takže klasika nejspíš. Mata se jeví jako férovej kluk, jel sem v pidivozítku, který dělal před tim mym a jelo jak nový :lol: Nicméně sme teď zaseklý na nedostatku ventilů. Netušíte někdo kde rychle koupit vejfuckový ventily ???

Napsal: stř 08 říj 2008, 22:13
od DYK77
Když jseme byli před měsícem na Chodově, tak jsme tam měli s p.Jelínkem řeč na téma Smartparáda a došlo i na téma servis, tak jsem říkal, že by se mohli polepšit v dodávce ND se zaměřením na často žádané a nedostatkové zboží jako orig. ventily, písty, kroužky, ... Snad se to zlepší, zkus tam zavolat.

Napsal: pát 10 říj 2008, 16:46
od pezot309
DYK77 píše:Když jseme byli před měsícem na Chodově, tak jsme tam měli s p.Jelínkem řeč na téma Smartparáda a došlo i na téma servis, tak jsem říkal, že by se mohli polepšit v dodávce ND se zaměřením na často žádané a nedostatkové zboží jako orig. ventily, písty, kroužky, ... Snad se to zlepší, zkus tam zavolat.
Kam zavolat ??? :shock: zřejmě potřebuji to samééé ... :cry: