Stránka 2 z 9

Napsal: pon 30 bře 2009, 12:49
od Robin
Panter & DYK: Tak se pánové dohodněte, kterej ten kus železa je "lepší" a si to objednám :).

Panter: koukal sem do autokelly a ani brembo, ani EBC tam nevidim..

ALL: ví někdo jakou dostanu slevu u Autokelly když tam zaregistruju firmu?

Napsal: pon 30 bře 2009, 13:29
od DYK77
Jsem dal drážkovaná bremba a desky Ferodo na druhé auto , a žádný rozdíl o proti sérii tam nebyl. Zatím co na Smartíku jsem vyměnil sériovky kotouče a desky za ATE a po usazení brzd jsem šel tlamou do volantu. Jinou zkušenost nemám, buď ber nebo nech :)

Napsal: pon 30 bře 2009, 14:24
od xlukas.cz

Napsal: pon 30 bře 2009, 14:59
od Druzeta
Robin píše:ALL: ví někdo jakou dostanu slevu u Autokelly když tam zaregistruju firmu?
Já tam mám asi 25-30%, teď z hlavy to nevím musel bych se podívat.

Napsal: pon 30 bře 2009, 16:37
od Dawe
take podle odberu na neco mam i 50%
je to take dle sortimentu, podle toho co beres.

Napsal: pon 30 bře 2009, 16:39
od Druzeta
To je možný já jezdím spíš do Elitu, takže ty slevy v Kelly nemám tak namáklý, Elit je má taky podle sortimentu.

Napsal: pon 30 bře 2009, 16:45
od Dawe
ted jsem se setkal s firmou tusim kamoka se to jmenuje.
Ceny docela dobre, neco jako kelly a elit ale o neco malo lepsi.
Hlavne pry spojky, loziska, poloosy, Porovnam az se neco naskytne
Vyrobu pry maji vlastni, zadny prekup a prebal :) tak nevim.
neco od nich zkusim nekdy :roll:

Napsal: stř 01 dub 2009, 15:19
od Robin
ono nakonec stejně koukám finálně rozhodne skladová dostupnost.

co se týče těch ATE kotoučů, existujou nedrážkovaný? v kelly k nim nemaj fotky, tak nevim..

btw, má někdo zkušenosti s VARTA bateriema. když už tam pojedu, tak koupim nejspíš 52Ah baterii, ta co mám v autě se mi v zimě zdála celkem neochotná něco dělat.

Napsal: stř 01 dub 2009, 15:39
od Druzeta
Já mám ATE a drážkovaný nejsou a myslím že ATE ani drážkovaný nedělá, aspoň ne teda do Smarta.

Napsal: stř 01 dub 2009, 16:34
od DYK77
Mám taky nedrážkovaný ATE. Vypadají úplně jednoduše.

Napsal: čtv 02 dub 2009, 00:00
od Dawe
ja mam jeste orginal z prvovyroby :D
Myslim ze je to jedno jestli Ferodo ci ATE
Dal bych stejnou znacku kotoucu i desek, min se to pak vlni, piska a kdovi co jeste. je to uz odzkousene

Napsal: sob 11 dub 2009, 21:35
od xlukas.cz
dneska sem byl na geometrii v barumce v kyjove. udelali mne ju hned. prave predni kolo bylo vychylene ven. asi tim, jak sem projel tech par hlubokych der a zrusil tim lozisko, tak se hlo i to kolo. zajimave je, ze mam obe kola naklonene na jednu stranu. jako kdyby dostal predek ranu z boku. ja si nejsu niceho vedom.
na zadni naprave mne vyslo, ze mam acko na hranici. s tim samozrejme nic nedelal, protoze by nevedel co a ja jsu s tim spokojeny.

cena 750,- (mereni + serizeni)

Napsal: sob 11 dub 2009, 22:02
od DYK77
xlukas.cz píše:... zajimave je, ze mam obe kola naklonene na jednu stranu. jako kdyby dostal predek ranu z boku
To je jak furt driftuješ jen na jednu stranu :mrgreen:

Napsal: sob 11 dub 2009, 22:13
od xlukas.cz
je poznat, ze se to spravilo. jde to mnohem lepsi do zatacek a neplave to na nerovonostech, tak jak to pred tim bylo na silnici az k neudrzeni.

Napsal: sob 11 dub 2009, 22:16
od DYK77
Tak to věřím