Stránka 2 z 2

Napsal: pát 08 led 2010, 21:47
od DYK77
Jo tak už jsem doma , to řeknu hned ne :)

Napsal: stř 07 dub 2010, 18:36
od Pette
koukal jsem ale, že 98 už na stojanech není, mají jen 100, takže mám do roadstera tankovat tu 100??díky

Napsal: stř 07 dub 2010, 18:39
od xlukas.cz
jakykoliv natural

Napsal: stř 07 dub 2010, 20:18
od DYK77
Jakýkoliv ne, ale ten co tam má být nebo lepší. 100 okt. v pohodě, 98 minimum

Obrázek

Napsal: čtv 08 dub 2010, 10:24
od Pette
díky Dyku, to jsem potřeboval slyšet