Stránka 2 z 3

Napsal: ned 01 lis 2009, 08:44
od xlukas.cz
co sem je videli na zivo, musim rict, ze na fotkach je to proti jealu o nicem.
vam se libi barefna kombinace, ale kdyz si na ne sahnete, podivate se na prosivani, tak to je dokonala prace

Napsal: ned 01 lis 2009, 18:31
od Michal71
xlukas.cz píše:co sem je videli na zivo, musim rict, ze na fotkach je to proti jealu o nicem.
vam se libi barefna kombinace, ale kdyz si na ne sahnete, podivate se na prosivani, tak to je dokonala prace
Všichni chválíte to je dobře ale kdy se dovíme tu cenu když bylo napsáno že to ani moc nestálo.

Napsal: ned 01 lis 2009, 18:33
od xlukas.cz
kdo byl na srazu, tak ji vi :wink:
proto ji vhodne jesdit na srazy :lol:

Napsal: ned 01 lis 2009, 18:41
od Michal71
Aha tak děkuji za info v tom případě posuzuji jen to že to vypadá dobře ale asi to bude hodně drahé když se cena tají

Napsal: ned 01 lis 2009, 18:42
od Blanka0600
xlukas.cz píše:kdo byl na srazu, tak ji vi :wink:
proto ji vhodne jesdit na srazy :lol:
tak tak :lol: :lol: :lol:
ale jsou fakt super, všichni jsme z nich unešený :lol:

Napsal: ned 01 lis 2009, 19:09
od dodo555
a ta cena bola fakt viac nez dobra :lol:

Napsal: ned 01 lis 2009, 19:11
od RavenS.
ale mi ju povedat nemozeme... to musi olda :D

Napsal: ned 01 lis 2009, 19:20
od Michal71
RavenS. píše:ale mi ju povedat nemozeme... to musi olda :D
To je lepší odpověď, ale myslím že když uvedu že cena je dobrá tak to nic neřekne pro jednoho je to moc pro druhého málo

Napsal: ned 01 lis 2009, 22:21
od Oldrich Salek
Michal71 píše:
xlukas.cz píše:co sem je videli na zivo, musim rict, ze na fotkach je to proti jealu o nicem.
vam se libi barefna kombinace, ale kdyz si na ne sahnete, podivate se na prosivani, tak to je dokonala prace
Všichni chválíte to je dobře ale kdy se dovíme tu cenu když bylo napsáno že to ani moc nestálo.
Tak Míšo aby jsi byl v reálu tak mne to stálo 6000kč a to jestli je dobrá už je na tobě já to v žádném případě nemám zájem tajit doufám že jsi spokojen já jo a moc a jak psal Luki v reálu je to lepší než na fotce a to ještě je na to 2 roky záruka čau Olda *trsám*

Napsal: ned 01 lis 2009, 22:39
od Druzeta
Cena je určitě dobrá. :wink:

Napsal: pon 02 lis 2009, 21:38
od Michal71
Všichni chválíte to je dobře ale kdy se dovíme tu cenu když bylo napsáno že to ani moc nestálo.[/quote]
Tak Míšo aby jsi byl v reálu tak mne to stálo 6000kč a to jestli je dobrá už je na tobě já to v žádném případě nemám zájem tajit doufám že jsi spokojen já jo a moc a jak psal Luki v reálu je to lepší než na fotce a to ještě je na to 2 roky záruka čau Olda *trsám*[/quote]

Jsem naprosto spokojen až to nějak našetřím ze svého ubohého invalidního důchodu tak doufám že mi to také zařídíš za tu cenu

Napsal: úte 03 lis 2009, 07:44
od Blanka0600
Oldřich Šálek píše:
Michal71 píše:
xlukas.cz píše:co sem je videli na zivo, musim rict, ze na fotkach je to proti jealu o nicem.
vam se libi barefna kombinace, ale kdyz si na ne sahnete, podivate se na prosivani, tak to je dokonala prace
Všichni chválíte to je dobře ale kdy se dovíme tu cenu když bylo napsáno že to ani moc nestálo.
Tak Míšo aby jsi byl v reálu tak mne to stálo 6000kč a to jestli je dobrá už je na tobě já to v žádném případě nemám zájem tajit doufám že jsi spokojen já jo a moc a jak psal Luki v reálu je to lepší než na fotce a to ještě je na to 2 roky záruka čau Olda *trsám*
právě, že na fotkách není vidět ta preciznost, s jakou je to celé provedené ve skutečnosti ještě o mooooc lepší :lol: a za tu cenu *trsám*

Napsal: stř 04 lis 2009, 21:41
od DYK77
Ten člověk co to dělal to provádí na zakázku, nebo to bylo jen ze známosti? Jde mi o to jestli je možné uvést kontakt či ne :idea:

Napsal: stř 04 lis 2009, 23:08
od Oldrich Salek
DYK77 píše:Ten člověk co to dělal to provádí na zakázku, nebo to bylo jen ze známosti? Jde mi o to jestli je možné uvést kontakt či ne :idea:
Dyku je to v Polsku kousek před Krakovem ,je to ale hrozná prdel světa má normálně stránky na internetu Tapecirstvo samochodove MONEX Klecza Dolna 102 e-mail:monextapicerki@gmail.com a dává na svou práci 2 roky záruku já to taky náhodou našel na internetu má tam nafocené ukázky, tak jsem se s ním spojil a bylo ,jsem z jeho práce nadšený a mám už domluvené i sedačky do Opla a k té preciznosti má ještě slušné ceny Olda

Napsal: sob 21 lis 2009, 11:44
od dodo555
neviete ci sa da dat na F2 zo sedadla dole iba potah bez molitanu, ci to nie je nahodou zlepene aby sa to dalo dat spat do povodneho stavu.

Chcem vlozit medzi molitan a latku vyhrievanie tak aby som sa netrapil zbytocne.