Stránka 2 z 2

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:42
od ufo
Druzeta píše:No vždy to myslíme, já tam mám:
Právě je út Lis 17, 2009 10:38 pm
Jj, sorry už to chodí..................... :D

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:43
od ufo
Gibon píše:A přitom je 10:41 pm :lol:
Né,né 10,43 :-)))

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:52
od dodo555
u nas na SK je uz 10:51 :lol:

Napsal: úte 17 lis 2009, 22:52
od kimby
a to u nás na severo západě ČR 22:53 :lol:

Napsal: úte 17 lis 2009, 23:01
od Gibon
No jo vy jste ta země kde už zítra znamená včera :lol:

Napsal: úte 17 lis 2009, 23:20
od kimby
:-D asi jo :-D