Stránka 2 z 13

Napsal: čtv 19 lis 2009, 16:06
od houzar

Napsal: čtv 19 lis 2009, 16:08
od RavenS.
houzar píše:http://www.jurko.com/PSK2009/pano2.jpg
tohle by nemělo chybět
tu by som brala ta je superna aj tematicka aj tam nikto neni :D ale asi radsej do toho nebudem kecat a necham to na vas.... :lol:

Napsal: čtv 19 lis 2009, 16:57
od houzar
myslím,že fotek bude přehršle ale důležité bude sestavit tématický sled

Napsal: čtv 19 lis 2009, 17:01
od Apollo
bych zvolil asi téma *smart*

Napsal: čtv 19 lis 2009, 18:09
od Gibon
houzar píše:http://www.jurko.com/PSK2009/pano2.jpg
tohle by nemělo chybět
Fotka dobrá. Už jsem jich pár tady taky dával.
Pro kalendář bohužel nepoužitelná. Dodržujte základní poměr stran
cca 4:3

Napsal: čtv 19 lis 2009, 18:20
od Gibon
Například toto je sice fotografie kde je defacto auto na celém snímku ale fotografie považuji za geniální a velmi vkusnou. Jak píše autor vznikla náhodou ale je to ukázka uměleckého snímku.

Obrázek

Napsal: čtv 19 lis 2009, 20:00
od Jurko
tak tu je v lepsom pomere:

Obrázek

alebo toto:

Obrázek

ale jednoznacne by niekde mala byt tato:

Obrázek

zatisie:

Obrázek

Napsal: čtv 19 lis 2009, 23:00
od DYK77
No vida, pěkné kousky. Ta co ukázal Gibon je fakt na jedničku.

Napsal: čtv 19 lis 2009, 23:29
od DYK77

Napsal: pát 20 lis 2009, 11:08
od Dawe
Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://dawidos.rajce.idnes.cz/Mimi/#album


musim se ale podivat jestli to najdu v orginale nejak mi kleknul mi totiz notas :cry:

Napsal: pát 20 lis 2009, 11:35
od xlukas.cz
ano, tuto fotku bych si tam pral, ale male auto v rohu a obzor ... *1*

Napsal: pát 20 lis 2009, 11:37
od houzar

Napsal: pát 20 lis 2009, 15:59
od Petr Kačmář
houzar píše:http://www.jurko.com/PSK2009/pano2.jpg
tohle by nemělo chybět
Mi se to lííííííííííííííbíííííííííííííííí moc. :!:

Napsal: pát 20 lis 2009, 16:01
od Markéta
Já jsem taky pro, je to opravdu moc pěkná a povedená fotka

Napsal: pát 20 lis 2009, 23:51
od DYK77
Dávám další návrhy, tak mě nezabijte *@*

http://dyk77.rajce.idnes.cz/Kalendar2010_-_2/