Stránka 2 z 13
Napsal: čtv 19 lis 2009, 16:06
od houzar
Napsal: čtv 19 lis 2009, 16:08
od RavenS.
tu by som brala ta je superna aj tematicka aj tam nikto neni

ale asi radsej do toho nebudem kecat a necham to na vas....

Napsal: čtv 19 lis 2009, 16:57
od houzar
myslím,že fotek bude přehršle ale důležité bude sestavit tématický sled
Napsal: čtv 19 lis 2009, 17:01
od Apollo
bych zvolil asi téma

Napsal: čtv 19 lis 2009, 18:09
od Gibon
Fotka dobrá. Už jsem jich pár tady taky dával.
Pro kalendář bohužel nepoužitelná. Dodržujte základní poměr stran
cca 4:3
Napsal: čtv 19 lis 2009, 18:20
od Gibon
Například toto je sice fotografie kde je defacto auto na celém snímku ale fotografie považuji za geniální a velmi vkusnou. Jak píše autor vznikla náhodou ale je to ukázka uměleckého snímku.

Napsal: čtv 19 lis 2009, 20:00
od Jurko
tak tu je v lepsom pomere:
alebo toto:
ale jednoznacne by niekde mala byt tato:
zatisie:

Napsal: čtv 19 lis 2009, 23:00
od DYK77
No vida, pěkné kousky. Ta co ukázal Gibon je fakt na jedničku.
Napsal: čtv 19 lis 2009, 23:29
od DYK77
Napsal: pát 20 lis 2009, 11:08
od Dawe
Napsal: pát 20 lis 2009, 11:35
od xlukas.cz
ano, tuto fotku bych si tam pral, ale male auto v rohu a obzor ...

Napsal: pát 20 lis 2009, 11:37
od houzar
Napsal: pát 20 lis 2009, 15:59
od Petr Kačmář
Mi se to lííííííííííííííbíííííííííííííííí moc.
Napsal: pát 20 lis 2009, 16:01
od Markéta
Já jsem taky pro, je to opravdu moc pěkná a povedená fotka
Napsal: pát 20 lis 2009, 23:51
od DYK77