Stránka 2 z 2

Napsal: čtv 28 čer 2012, 09:46
od Barbora
xlukas.cz píše:1.7.2012 - 7.7.2012 jedeme k balatonu
http://www.balatontourist.hu/index.php? ... 4d1ea&lng=

prijatelna cena. kdyby mel nekdo zajem ... klidne se pridejte.
to máme stejnou cestu :D akorát mi pojedeme tak 1200km ještě níž ... :wink:

Napsal: sob 07 črc 2012, 16:59
od xlukas.cz
Sme uspesne zpatky. Auto cestu zvladlo. My taky. Spotreba odhadem mezi 5 - 5,5 litru. Spojka to opet statecne zvladla :-) :!:

Cestou tam bylo venku 36-38 stupnu, tak se jelo pohodove 80 na 5, protoze byla teplota na 100 pri 6 a i tak sme museli poustet topeni na chlazeni. Zpatky uz bylo jenom 29-32, takze uz sem jel pres 90 na 6.

Zacinam verit, ze zvladem i tu belgii ;-)

Napsal: sob 07 črc 2012, 17:31
od jancarik F2
my tam byli v pondeli v Zamardi :wink:
jen na otocku z termalu

Napsal: sob 07 črc 2012, 17:35
od xlukas.cz
skoda, mohli ste dat vedet

Napsal: sob 07 črc 2012, 17:47
od jancarik F2
bylo nas 24+psy a deti :D byl jsem tam bez netu tak se uvidime az v belgii

Napsal: čtv 12 črc 2012, 15:45
od houzar

Napsal: sob 17 lis 2012, 06:42
od houzar

Napsal: pon 04 úno 2013, 14:12
od houzar
holkybyly jste také v Pažíži v kalhotách, tak teď už můžete bez obav
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... lhoty.html