Napsal: čtv 28 čer 2012, 09:46
to máme stejnou cestuxlukas.cz píše:1.7.2012 - 7.7.2012 jedeme k balatonu
http://www.balatontourist.hu/index.php? ... 4d1ea&lng=
prijatelna cena. kdyby mel nekdo zajem ... klidne se pridejte.
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
to máme stejnou cestuxlukas.cz píše:1.7.2012 - 7.7.2012 jedeme k balatonu
http://www.balatontourist.hu/index.php? ... 4d1ea&lng=
prijatelna cena. kdyby mel nekdo zajem ... klidne se pridejte.