Re: Deaktivace - Zruseni imobilizeru
Napsal: čtv 26 dub 2018, 22:35
Máš k autu dva klíče? Zkoušel jsi druhý klíč? Na druhý klíč by to mohlo fungovat.
Nejspíš Ti "uplaval" kód a je potřeba znovu naprogramovat auto. Na to potřebuješ origo diagnostiku. Honem se podívej na konec rubriky "Opravny, které byste doporučili" (nebo tak nějak), tam najdeš kontakt na uživatele Hoboj a s ním se spoj. Myslím, že v neděli 29. 4. 18 pojede programovat do Hradce Králové, tak by k Tobě třeba dojel. Nebo tamtéž najdi uživatele Jouda, který bydlí poblíž HK, tak se domluv s ním, jestli Ti na to mrkne. Taky má čím programovat
Máš v klíči dobrou baterii? CR 1225. Když auto odemykáš, kolikrát blikne? A vůbec, co je to vlastně za auto?
Nejspíš Ti "uplaval" kód a je potřeba znovu naprogramovat auto. Na to potřebuješ origo diagnostiku. Honem se podívej na konec rubriky "Opravny, které byste doporučili" (nebo tak nějak), tam najdeš kontakt na uživatele Hoboj a s ním se spoj. Myslím, že v neděli 29. 4. 18 pojede programovat do Hradce Králové, tak by k Tobě třeba dojel. Nebo tamtéž najdi uživatele Jouda, který bydlí poblíž HK, tak se domluv s ním, jestli Ti na to mrkne. Taky má čím programovat
Máš v klíči dobrou baterii? CR 1225. Když auto odemykáš, kolikrát blikne? A vůbec, co je to vlastně za auto?