Stránka 2 z 3

Napsal: sob 16 led 2010, 16:54
od xlukas.cz
no v mailu bych uvedl napred ceskou verzi a az potom anglickou. anglican, nemec ti mail posle rovnou v rodnem jazyce aniz by se namahal s prekladem :!:

dyku, toto bych tam nedaval: , zaslanou na vaše konto z účtu 217109330/0300.
ja ten text dam jednak do zpravy k platbe a potom se mu to moze poslat znovu mailem. navic platba nepujde z uctu, ale z mailove adresy. zasvedceni vi a tobe to mozu nekdy vysvetlit.

Napsal: sob 16 led 2010, 21:39
od armani
súhlasím, pošlime na evilution.

Napsal: ned 17 led 2010, 10:08
od Greg
Můj návrh je takový změnil jsem především uvítací pozdrav, jelikož dle mého posíláme dotaci Kanovi a jeho týmu ne celé komunitě :-) Samozřejmě pokud něco nevyhovuje, klidně změnit...

Hallo Kane and Team Evilution!
We appreciate your great work and we´re glad that you prepare valuable info for all Smart fans on your website.
Based on this fact we decided to support you with a 30£ donation from our club fund.
Keep up the good work and have many satisfied Smart fans!

Smart Autoclub o.s. Czech Republic
www.smart-club.cz

Napsal: ned 17 led 2010, 18:23
od Pajik
Takhle bych to nechal. To je ok.

Napsal: pon 18 led 2010, 12:24
od DYK77
Nerozumím tomu ale OK :)
Team je lepší *1*

Napsal: pon 18 led 2010, 12:26
od DYK77
xlukas.cz píše: dyku, toto bych tam nedaval: , zaslanou na vaše konto z účtu 217109330/0300.
OK myslel jsem , že se to posílá zvl᚝ z konta a zpráva sólo z emailu. Asi mi to budeš muset vysvětlit :) , ale pokud je tam to uvedení konta zbytečné, tak to tam nedáme.

Napsal: pon 18 led 2010, 20:21
od Greg
Je to zbytečné tam uvádět číslo účtu, protože peníze ze Smartklub účtu budou převedeny klasickým převodem na účet platební společnosti (paypalu), poté se objeví xlukasovi jako kredit, kterým disponuje jeho paypal účet (Paypal účty jsou vedeny na emailovou adresu) a on je přepošle na paypalový účet Evilutionu (tj. na účet vedený pod emailovou adresou Evilutionu). Team Evilution ty peníze mohou buď použít na zaplacení někomu dalšímu s paypal účtem, nebo si je nechat v librách převést na svůj běžný účet.

Kapišto? 8)

Napsal: pon 18 led 2010, 20:30
od xlukas.cz
to nepochopi :lol:

Napsal: pon 18 led 2010, 22:21
od DYK77
Takže přispěje Xlukas, chápu to dobře? :lol:

Napsal: pon 18 led 2010, 22:26
od David0600
jseš v obraze :D

Napsal: pát 29 led 2010, 11:07
od xlukas.cz
odeslano

Napsal: pát 29 led 2010, 11:25
od Apollo
good job *1*

Napsal: pát 29 led 2010, 14:53
od xlukas.cz
Hi Lukas,
thank you very much for the very generous donation from you and your smart club, it is very much appreciated.
If you can email me a banner I will add it to the smart forums pages.

Please can you post on your forum to thank everyone for the support and for using my site.

Cheers,
Kane.
uz sem si mu to i dovolil poslat :oops:

a ze vam vsem dekuje za podporu a pouzivani jeho stranek, to pochopi kazdy :wink:

Napsal: ned 31 led 2010, 02:14
od DYK77
Paráda, už druhý dobrý skutek za všechny, jenž přispěli do klubového fondu *1*

Napsal: úte 02 úno 2010, 16:11
od xlukas.cz
tak jsme byli uvedeni na strankach jako prvni klub, ktery mu prispel. ale bylo to tesne, protoze hned potom se tam objevil kanadsky klub
http://www.evilution.co.uk/6/