Stránka 2 z 2

Napsal: pon 27 kvě 2013, 11:12
od tomases
Nemáte náhodou někdo fotku pristrojovky ze zadu, kde je videt na elektroniku? Koukal jsem na tu moji rozbitou a mam dojem, ze tam odesla soucastka, ale nejde na ni nic precist (vypada to ze se vyhrala)

Napsal: úte 28 kvě 2013, 00:05
od hoboj
Tak vyfot tu svoji a oznac o jakou soucastku jde

Napsal: ned 15 zář 2013, 14:55
od tomases
Tak pristrojovka rozebrána a vyfocena. Neni to zadni cast ale cast pod tachometrem. Snad nekdo poradi. Nejde na ni precst vubec nic.

Obrázek

Obrázek