Stránka 2 z 2

Napsal: úte 13 dub 2010, 09:20
od DYK77
Jo tak to je taky pravda, já se inzerujícího nezastávám. Pokud si je prodejce jistý dobrým stavem, měl by doložit nějaké faktury za opravy a možná pokud se nesejdou dvě strany s arogantním vystupováním, dala by se dohodnout snad nějaká záruka alespoň na ten motor a zanést to do smlouvy. Myslím, něco v tom smyslu, že pokud mi to nesežere po 1000Km půl litru oleje, tak je to OK.