Teď jsem si fouknul a ještě teď mám 0,23
Cestou zpátky jsme si hráli na vláček. Ideální počet hráčů je 5 s odstupem 1,5m a rychlostí kolem 120 km/h. Občas to bylo hooodně natěsno.
Kontaktu jsme se přecejen nevyhnuli a to v rychlosti nula nula hovno, když Bára couvala, Druzeta couval a uprostřed se potkali. Bára má v nárazníku novou díru na tažné oko a Druzeta další vyvažovací závaží na kole
Teď ale vážně. Ač počasí vypadalo že nám nebude přát nakonec to bylo OK.
Účast byla opravdu obří a až na pár drobných vyjímek vše klapalo tak jak mělo. Chci všem poděkovat že jste dorazili, že jste byli všichni schovívavý.
Výsledek myslím stál za to.


