Stránka 2 z 2

Napsal: čtv 05 srp 2010, 08:33
od JSK
Závada odstraněna, příčinou byly 2 vyčochtané kulové čepy v kombinaci s rozbíhavostí. Nodpustím si poznámku na konstruktéra přední nápravy. Něco tak úžasně debilního jsem ještě neviděl. Aby se kvůli výměně čepu na ramenu sundaval náboj kola, kvůli výměně kuláku minimálně kotouč, to je opravdu rarita. Oprava trvá 3x tak dlouho, než u každého jiného auta. Že jsou nepřístupné věci na motoru celkem chápu, tam prostě není místo, ale proč je takové monstrum vepředu, to mi těžko někdo objasní...

Napsal: čtv 05 srp 2010, 08:37
od xlukas.cz
je to tak udelane mimo jine z bezpecnostnich duvodu.
kdyz se odsroubuje matka, tak aby nevypadl sroubek a neupadlo kolo.

kazdopadne, pri prvni vymene je vhodne otocit sroubky opacne a priste uz s tim neni takovy problem.