Krušnohorská pohoda 2011 ( KP )

srazy, propagace, financování
Zamčeno
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Videa jsou v režimu super tajné.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Gibon píše:Videa jsou v režimu super tajné.
Škoda, taky bychom se rádi podívali a pobavili. :cry:
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

plachtu ma houska :?:

videa urcite zverejnit. nenechavat si je pro sebe :!:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

xlukas.cz píše:plachtu ma houska :?:
Také už jsem přemýšlel kde je ? :roll:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Plachtu mám já. Od teď. Jak od JVV.
Videa jsou vtipná asi tak od 1 promile víš jinak jsou trapná.
Nic nezveřejňovat!
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
STAS1
Smart ACE
Příspěvky: 707
Registrován: stř 25 črc 2007, 12:20
Bydliště: Kyjov, Jižní Morava

Příspěvek od STAS1 »

Přijedeme :!:
Už se moc těšíme :wink: :lol:
Smart For Two 0,6 benzin r.v.2000 - bohužel po smrti :?
Tomáš

Příspěvek od Tomáš »

Videa... já viděl u snídaně (tzn. střízlivej) "předpověď počasí v negližé" a pobavil jsem se dosyta :lol:
Uživatelský avatar
Janík
Smart ACE
Příspěvky: 609
Registrován: sob 13 zář 2008, 16:56
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Janík »

jojo počasíčko Gibonovi fakt seklo :wink: :lol:
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

STAS1 píše:Přijedeme :!:
Už se moc těšíme :wink: :lol:
tak to je pro nás velká pocta!
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Plachtu jsem přivezl na sraz, ale moc jsme jí nepoužili. Nakonec jsem jí zapomněl u Báry v autě.... ale myslím, že já už jsem si jí užil dost, takže jí teď zase na nějaký čas přenechám Giboušovi.

Jinak prosím připsat na listinu. Když jsem tak žádán, tak si to asi nemůžu nechat ujít. Ten vtip vážně nebyl nic moc, ale myslím, že jsem mu udělal docela slušnou propagandu, takže pokud budou mít všichni slušnou hladinu, tak nemám nic proti tomu ho zopakovat.

Pokud jde o videa, tak já jich mám celou řadu, ale hodně z nich je opravdu vtipných jenom s dostatečnou hladinou, některý jsou přímo nezveřejnitelný. :P

Tohle je myslím celkem neškodný...škoda, že už jsem byl příliš opilej na to abych něco natáčel, tak to podle toho vypadá :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ib-Y9uOyl4I
Born stupid ? Try again...
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

prosím o přídavek, to video je boží, pěkně jsme se tomu zasmáli :-D

Gibouš nezklamal :-D

a žádán jsi, já chci také slyšet vtip :-)

a plachta...důležité je, že víme, že je :-)
Mám co mám a jsem za to ráda
Mili_K
Příspěvky: 207
Registrován: pon 26 kvě 2008, 19:04
Bydliště: Prachatice

Příspěvek od Mili_K »

Tohle video mame taky a jeste dalsi ktere by slo pojmenovat:
- co se opravdu stalo s Markety satkem?
- Dynovo prednaska o vine kdy stejne vodka s dzusem je lepsi :D
- "katusa", slovenska hymna, u panskeho dvora a Barbora
- jak Dyno malem uveril sve lzi a chtel soutezit o gumy :shock:
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Uživatelský avatar
jancarik F2
Smart ACE
Příspěvky: 512
Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
Bydliště: praha-sterboholy

Příspěvek od jancarik F2 »

tak mame taky reserve v "hotelu" druhy patro :lol:
Smart fortwo pulse turbo 62kw 11
Smart fortwo pure 700 05 prodan
CC TDI 125kw dsg
mini cooper S 128kw
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvoník »

Teda Krušnohoří, to je výzva! Docela bych se tam po létech zase podíval na Horu sv. Kateřiny. Maj tam opravdový starý kino, rozhlednu, ze který není nic moc vidět, protože je sice na hoře, ale to celé je v ďolíku. Maj tam na kostele krásný starý zvon, a docela slušnou železniční hospůdku: pověstný ,,Vagón'', ve kterém chodí vrchní v drážním stejnokroji, a stojí tak šikovně u silnice, že to vypadá, že se každou chvíli rozjede, protože tam blikají červená světla. A pan zástupce starosty obce pěstuje lamy, a ty slyšejí na jména. A vůbec, Hliník (nějaký AL.)se odstěhoval do Humpolce právě odtamtud, protože s Pepou N. hrozně blbli... To má za trest, a tak proto musí v Humpolci vařit pivo. :-)
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

na Kateřinu se jede v sobotu :-)
Mám co mám a jsem za to ráda
Zamčeno