Krušnohorská pohoda 2011 ( KP )
-
Blanka
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
plachtu ma houska
videa urcite zverejnit. nenechavat si je pro sebe
videa urcite zverejnit. nenechavat si je pro sebe
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


-
Tomáš
Plachtu jsem přivezl na sraz, ale moc jsme jí nepoužili. Nakonec jsem jí zapomněl u Báry v autě.... ale myslím, že já už jsem si jí užil dost, takže jí teď zase na nějaký čas přenechám Giboušovi.
Jinak prosím připsat na listinu. Když jsem tak žádán, tak si to asi nemůžu nechat ujít. Ten vtip vážně nebyl nic moc, ale myslím, že jsem mu udělal docela slušnou propagandu, takže pokud budou mít všichni slušnou hladinu, tak nemám nic proti tomu ho zopakovat.
Pokud jde o videa, tak já jich mám celou řadu, ale hodně z nich je opravdu vtipných jenom s dostatečnou hladinou, některý jsou přímo nezveřejnitelný.
Tohle je myslím celkem neškodný...škoda, že už jsem byl příliš opilej na to abych něco natáčel, tak to podle toho vypadá
http://www.youtube.com/watch?v=ib-Y9uOyl4I
Jinak prosím připsat na listinu. Když jsem tak žádán, tak si to asi nemůžu nechat ujít. Ten vtip vážně nebyl nic moc, ale myslím, že jsem mu udělal docela slušnou propagandu, takže pokud budou mít všichni slušnou hladinu, tak nemám nic proti tomu ho zopakovat.
Pokud jde o videa, tak já jich mám celou řadu, ale hodně z nich je opravdu vtipných jenom s dostatečnou hladinou, některý jsou přímo nezveřejnitelný.
Tohle je myslím celkem neškodný...škoda, že už jsem byl příliš opilej na to abych něco natáčel, tak to podle toho vypadá
http://www.youtube.com/watch?v=ib-Y9uOyl4I
Born stupid ? Try again...
Tohle video mame taky a jeste dalsi ktere by slo pojmenovat:
- co se opravdu stalo s Markety satkem?
- Dynovo prednaska o vine kdy stejne vodka s dzusem je lepsi
- "katusa", slovenska hymna, u panskeho dvora a Barbora
- jak Dyno malem uveril sve lzi a chtel soutezit o gumy
- co se opravdu stalo s Markety satkem?
- Dynovo prednaska o vine kdy stejne vodka s dzusem je lepsi
- "katusa", slovenska hymna, u panskeho dvora a Barbora
- jak Dyno malem uveril sve lzi a chtel soutezit o gumy
Smart Forfour 1.5 Passion Aut.
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
Ford Mondeo TDCi Titanium ´09
- jancarik F2
- Smart ACE
- Příspěvky: 512
- Registrován: stř 12 led 2011, 20:37
- Bydliště: praha-sterboholy
-
Zvoník
- Příspěvky: 245
- Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
- Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
- Kontaktovat uživatele:
Teda Krušnohoří, to je výzva! Docela bych se tam po létech zase podíval na Horu sv. Kateřiny. Maj tam opravdový starý kino, rozhlednu, ze který není nic moc vidět, protože je sice na hoře, ale to celé je v ďolíku. Maj tam na kostele krásný starý zvon, a docela slušnou železniční hospůdku: pověstný ,,Vagón'', ve kterém chodí vrchní v drážním stejnokroji, a stojí tak šikovně u silnice, že to vypadá, že se každou chvíli rozjede, protože tam blikají červená světla. A pan zástupce starosty obce pěstuje lamy, a ty slyšejí na jména. A vůbec, Hliník (nějaký AL.)se odstěhoval do Humpolce právě odtamtud, protože s Pepou N. hrozně blbli... To má za trest, a tak proto musí v Humpolci vařit pivo. 
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!

