Stránka 2 z 2

Napsal: ned 10 říj 2010, 22:17
od Markéta
Markéta

PV a - g

SO a - f - j - n ( riccota - broskev )

SV d - i


Jarek

PV a - g

SO a - f - j - n ( jablko - ořechy )

SV d - j

Napsal: pon 11 říj 2010, 07:43
od xlukas.cz
me dnes rano jeste v polospanku zacalo vrtat hlavou, jestli je ten sraz uz tento tyden nebo az pristi. se mne ulevilo, kdyz sem zjistil, ze az pristi tyden :lol:

Napsal: pon 11 říj 2010, 08:40
od Jurko
to teraz neviem ci sa ho tak bojis, alebo sa tak tesis! :-)

Napsal: pon 11 říj 2010, 09:07
od xlukas.cz
tento tyden mam jednak v planu rozebrat pul auta a navic jsou u nas hody. tim padem by se to hodne zkomplikovalo.

Napsal: pon 11 říj 2010, 11:03
od houzar
tak něco k těm hodům-krásné vzpomínky
v dobách studia naši spolužáci odjížděli ze školy už ve středu se slovy : no máme přece té hode další tejden přijeli zase až ve středu a říkali,že dřív to nešlo páč měli té hodé,ale vždycky dovezli demižony s vínem a tímpádem jsme i my ostatní museli mít nucené týdenní volno od té doby vím že hody narušují normální chod života

Napsal: pon 11 říj 2010, 20:31
od zuzanama
Vladko
PV f - g

SO a - h - j

SV d - h

Zuzka

PV e

SO a - i

SV a + g :lol:

Dufam, že je to OK

Napsal: úte 12 říj 2010, 09:49
od pole5tko
PV...... C F

SO..... A H J

SV:... D I

objednávka jídla

Napsal: úte 12 říj 2010, 22:59
od Oldrich Salek
OLDA
PV -c -f
SO -b -h -j +tatarka
SV -c
JINDŘIŠKA
PV -c -f
SO -b -h -k +tatarka
SV -c
Jurko Jindřiška má dotaz jak to, že nikde nejsou typické slovenské halušky ona se na ně moc těšila

Napsal: úte 12 říj 2010, 23:23
od Jurko
individualne v nedelu :-) (aj my pojdeme)

Napsal: čtv 14 říj 2010, 15:25
od Jurko
Jan Radil píše:Máme vybrané jídlo :

Jan Radil
SO a-h-j-n
SO a-f-j-n

SV b-f
SV e-f

Díky. Radilka

Napsal: sob 16 říj 2010, 22:10
od RavenS.
RavenS.

PV-a-g

SO-a-g-k

SV-a-g

Ďuri


PV-b-g

SO-a-h-j

SV-d-i

Napsal: pon 18 říj 2010, 13:10
od Jurko
miloracer píše: Vlado:
SO: A+G+J+N
SV: C

Iveta:
SO: B+F+J+N
SV: C

miloracer:
PV: D
SO: B+D+O
SV: C

miloracerka:
PV:A-F
SO: C+I+N
SV: B+F

Napsal: ned 24 říj 2010, 18:29
od Jurko
prosim zamknut