Stránka 2 z 3
Napsal: čtv 04 lis 2010, 14:26
od xlukas.cz
Bohužel někteří výrobci (např. Mercedes nebo Renault) ve VIN rok výroby neuvádějí, takže tabulka neplatí univerzálně pro všechny vozy.
Napsal: čtv 04 lis 2010, 14:33
od kuher
Oprava u před. , je to 2001 a to na stopro, je to už ověřené. :
http://www.geniuz.cz/vin_decoder.php
Takto se vbydělávají penízky,zrovna jako JPN.
Napsal: čtv 04 lis 2010, 14:52
od xlukas.cz
noo, u mojeho to sedi taky ten vin. jen aby to nebyla nahoda.
Napsal: čtv 04 lis 2010, 15:08
od kuher
Re: Pravděpodobně budoucí mazlík
Napsal: čtv 04 lis 2010, 15:36
od Pajik
V tomhle bazaru jsem kupoval ja. Ten Vojta, nebo jak se jmenuje, co mu to patri ma bozi CB dialekt. No a choval se ke me solidne. Koupil jsem samozrejme ojete auto, takze nektere veci bylo po case potreba opravit, ale s tim se pocitalo. Zeptej se ho, co na nem pripadne po dotazeni opravovali a odkud je. Muj byl z rakouska od dealera z protiuctu. Jinak v CB je typek, co je dela. Nektere cdi meli menene vstriky, nektere spojku atd.
Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:15
od Ivoš
Jste úžasní, děkuju moc. Původní nástřel byl koupit Smartíka tak za 50 000 Kč, aby to tak do léta vydrželo a pak by se koupilo velké auto (Chevrolet Orlando), pak jsem si říkal že tak 80 000 Kč tak na rok ježdění a teď si říkám, že na Orlando si počkám déle, jelikož rozšiřování ansámblu v domácnosti není zatím na pořadu dne

, takže aby Smartík vydržel tak 3 roky bez větších investic. Jako běžné beru výměna destiček, oleje a pod. Každopádně zatík koukám, kochám se a jakmile budou penízky, tak koupím...a po zralé úvaze nejspíš využiju služeb Grega.
Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:19
od Pajik
Greg je spolehlivej, muzu doporucit.
Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:41
od Markéta
Ivoši, ty jsi první, kdo si stěžuje, že je smart malý

všichni kolem tvrdí, kolik je tam prostoru..teď jsi mě překvapil

Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:57
od hoboj
Napsal: čtv 04 lis 2010, 17:09
od Ivoš
Markéta píše:Ivoši, ty jsi první, kdo si stěžuje, že je smart malý

všichni kolem tvrdí, kolik je tam prostoru..teď jsi mě překvapil

Já si nestěžuju:)))))Já jen psal, že budu muset změnit techniku nastupování

Jinak jakmile jsem se nasoukal za volant, tak se mi sedělo báječně...a co je nejlepší...kdyby nefungovalo vyhřívání zadního okénka, tak jen natáhnu ruku a otřu ho hadříkem...to je bomba:)))))))))))))))
Napsal: čtv 04 lis 2010, 17:13
od Markéta
Zvenku
mně se nastupuje parádně, protože smartík je jakoby výš než jiná auta. Sednout potom třeba do felicie je utrpení.
Btw - mám 160 cm

Napsal: čtv 04 lis 2010, 17:42
od Ivoš
Napsal: čtv 04 lis 2010, 18:38
od Markéta
Tak to mě nehrozí. Sotva jsem přerostla stůl. Ale v práci jsem třetí nejvyší. A to je nás tam 28
( pro ty, co nevědí, učím v mateřské škole )
Napsal: čtv 04 lis 2010, 19:20
od Ivoš
U nás je nevyšší "aják"...má přezdívku "Hajtaujr"

Ale zdatně mu sekunduju....však když se zadaří a já se stanu majitelem Smarta, poznáte to na některém srazu

Napsal: čtv 04 lis 2010, 20:24
od kuher
Tak nevim, tady to vysvetluje jinak Smile
No, mě to přímo poradili z Cebie. A je to jakkoliv, opatrnosti nikdy nezbývá. Nerad bych, aby někdo naletěl. Nej je kouknout do serv. knihy, kde je výroba i datum prodeje.
Taky bych rád na srazík, ale zdrav. stav mi to nedovolí. Dnes jsem jako Fík a za týden jdu "čůrat" o berlích a s pelechu lezu s těžkostmi.
