Stránka 2 z 3

Napsal: čtv 04 lis 2010, 14:26
od xlukas.cz
Bohužel někteří výrobci (např. Mercedes nebo Renault) ve VIN rok výroby neuvádějí, takže tabulka neplatí univerzálně pro všechny vozy.

Napsal: čtv 04 lis 2010, 14:33
od kuher
Oprava u před. , je to 2001 a to na stopro, je to už ověřené. : http://www.geniuz.cz/vin_decoder.php
Takto se vbydělávají penízky,zrovna jako JPN.

Napsal: čtv 04 lis 2010, 14:52
od xlukas.cz
noo, u mojeho to sedi taky ten vin. jen aby to nebyla nahoda.

Napsal: čtv 04 lis 2010, 15:08
od kuher
Se kukni, na tyhle drzouny, o 5 let !!! http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... wo/8145097

Re: Pravděpodobně budoucí mazlík

Napsal: čtv 04 lis 2010, 15:36
od Pajik
Ivoš píše:Ahoj, co myslíte, vybral jsem dobře? Majitel bazaru mi dá velmi slušnou slevu + zimní pneu. Fotka třeba klame a podle ohlasů je to dobrý obchodník....

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... wo/7885717
V tomhle bazaru jsem kupoval ja. Ten Vojta, nebo jak se jmenuje, co mu to patri ma bozi CB dialekt. No a choval se ke me solidne. Koupil jsem samozrejme ojete auto, takze nektere veci bylo po case potreba opravit, ale s tim se pocitalo. Zeptej se ho, co na nem pripadne po dotazeni opravovali a odkud je. Muj byl z rakouska od dealera z protiuctu. Jinak v CB je typek, co je dela. Nektere cdi meli menene vstriky, nektere spojku atd.

Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:15
od Ivoš
Jste úžasní, děkuju moc. Původní nástřel byl koupit Smartíka tak za 50 000 Kč, aby to tak do léta vydrželo a pak by se koupilo velké auto (Chevrolet Orlando), pak jsem si říkal že tak 80 000 Kč tak na rok ježdění a teď si říkám, že na Orlando si počkám déle, jelikož rozšiřování ansámblu v domácnosti není zatím na pořadu dne :D :D , takže aby Smartík vydržel tak 3 roky bez větších investic. Jako běžné beru výměna destiček, oleje a pod. Každopádně zatík koukám, kochám se a jakmile budou penízky, tak koupím...a po zralé úvaze nejspíš využiju služeb Grega.

Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:19
od Pajik
Greg je spolehlivej, muzu doporucit.

Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:41
od Markéta
Ivoši, ty jsi první, kdo si stěžuje, že je smart malý :lol: všichni kolem tvrdí, kolik je tam prostoru..teď jsi mě překvapil :shock: :lol:

Napsal: čtv 04 lis 2010, 16:57
od hoboj
Tak nevim, tady to vysvetluje jinak :-)

http://web.me.com/kaisackmann/jhwus/pag ... age15.html

Napsal: čtv 04 lis 2010, 17:09
od Ivoš
Markéta píše:Ivoši, ty jsi první, kdo si stěžuje, že je smart malý :lol: všichni kolem tvrdí, kolik je tam prostoru..teď jsi mě překvapil :shock: :lol:
Já si nestěžuju:)))))Já jen psal, že budu muset změnit techniku nastupování *VV* Jinak jakmile jsem se nasoukal za volant, tak se mi sedělo báječně...a co je nejlepší...kdyby nefungovalo vyhřívání zadního okénka, tak jen natáhnu ruku a otřu ho hadříkem...to je bomba:)))))))))))))))

Napsal: čtv 04 lis 2010, 17:13
od Markéta
Zvenku :-)))

mně se nastupuje parádně, protože smartík je jakoby výš než jiná auta. Sednout potom třeba do felicie je utrpení.

Btw - mám 160 cm :lol:

Napsal: čtv 04 lis 2010, 17:42
od Ivoš
Když já mám ale nohy dlouhé jak tejden :D :D :lol:

Napsal: čtv 04 lis 2010, 18:38
od Markéta
Tak to mě nehrozí. Sotva jsem přerostla stůl. Ale v práci jsem třetí nejvyší. A to je nás tam 28

( pro ty, co nevědí, učím v mateřské škole )

Napsal: čtv 04 lis 2010, 19:20
od Ivoš
U nás je nevyšší "aják"...má přezdívku "Hajtaujr" :lol: Ale zdatně mu sekunduju....však když se zadaří a já se stanu majitelem Smarta, poznáte to na některém srazu :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 lis 2010, 20:24
od kuher
Tak nevim, tady to vysvetluje jinak Smile

No, mě to přímo poradili z Cebie. A je to jakkoliv, opatrnosti nikdy nezbývá. Nerad bych, aby někdo naletěl. Nej je kouknout do serv. knihy, kde je výroba i datum prodeje.
Taky bych rád na srazík, ale zdrav. stav mi to nedovolí. Dnes jsem jako Fík a za týden jdu "čůrat" o berlích a s pelechu lezu s těžkostmi. :cry: