Stránka 2 z 9

Napsal: pon 06 pro 2010, 07:45
od xlukas.cz
no, chtel sem, ale auto bylo cele dva dny obalene snehem. nechtel sem to oklepavat, at neco neurvu a v garazi by byla i tak potopa. co sem dojel do prahy, tak auto roztalo a zda se, ze to uz mozna nesviti. myslim, ze se nekde prodrel kablik, protoze ho tam mam hozeny jen tak.uvidime jak se to umoudri. ale je to zajimave. jak muze svitit neco, co je vyple. a jeste ke vsemu jen dve ledky z 8mi. a to slabe. ze by nejaka staticka elektrina? je to upevnene jen v plastu. kostry se to nikde nedotyka.

Napsal: ned 09 led 2011, 12:12
od OGGY
Jirka píše:Mohl by to být alternátor,jsou tam diody,některá by mohla v závěrném směru propouštět,na dobíjení to nemusí být znát.Zkusil bych odpojit plusový kabel a pak měřit,ten kabel jde rovnou na baterii.
Dobíjí to v pohodě.

Napsal: ned 09 led 2011, 12:14
od OGGY
Pajik píše:Ošmatej řídící jednotky, jestli nejsou v klidovym stavu s pripojenou baterkou teply. RJ motoru, SAM a co najdes dalsi.

Nejlepsi by bylo se na to podivat termokamerou, protoze ty 3A se nekde premenuji na teplo.

Jinak to auto jezdi normalne ? Zadne podezrele chovani ? Actuator taha spojku normalne, radi normalne, startuje normalne, nejak zaseklej zapalovac to neni ?

Tak dnes jsem asi skončil úplně, tři čárky a nejde řadit, škube to s autem(jednička lehce, ale na R to jsou dobrý rány)

Napsal: ned 09 led 2011, 12:15
od OGGY
hoboj píše:A ted to resis jak, odpojujes baterku?
Jinak to bohužel nejde.

Napsal: ned 09 led 2011, 13:01
od OGGY
jo a svítí airbag :(

Napsal: ned 09 led 2011, 16:35
od Robin
strč ruku pod koberec (až na plech) pod nohama řidiče a spolujezdce. kolik tam máš vody?

Napsal: ned 09 led 2011, 16:50
od OGGY
jdu se podívat, protože když mrzlo tak to bylo v pohodě

Napsal: ned 09 led 2011, 16:54
od OGGY
cca tak před týdnem jsem měl problem nastartovat, čerpadlo v pohodě bzučelo, relátka cvakaly, ale startér nic. Asi tak po hodině zase vše chodilo jak má, krom toho vybíjení :(

Napsal: ned 09 led 2011, 17:59
od OGGY
Tak u spolujezdce je sucho tam odpojuji baterku, ale u řidiče je trošku víc nacucanej koberec.
To mam vyndat sedačky a celej koberec?

Napsal: ned 09 led 2011, 18:13
od xlukas.cz
no tak se podivej pod sedadlo ridice - tam bys mel met pod kobercem skatulku a urcite tam budou zoxidovane kabely.

dalsi vec je mozne, ze mas zoxidovany brzdovy spinac pod autem.

potom ... odstran pricinu zatekani - zadni okynko. pripadne okno na dverich - tam zatekava pod tim malym okynkem a steka to vevnitrku po dverich.

Napsal: ned 09 led 2011, 18:26
od OGGY
Mam tam kaslík, musí se sundat sedačka když chci vyndat ten kaslík? Jinak ten koberec nezvednu.

Napsal: ned 09 led 2011, 18:29
od xlukas.cz
posun sedacku uplne dopredu. otevri kastlik a ze zadu sedacky. dokonce tam ten kobrec ma byt rozrezany, aby ses dostal k te ridici jednotce.
jinak na vytazen koberce musis vytahnout sedadla a i radici paku.

Napsal: ned 09 led 2011, 19:21
od OGGY
tak už nejde ani odskok na kufru...
když se to...ta pořádně a všechno :roll:

Napsal: ned 09 led 2011, 19:36
od Greg
u některých starších tam koberec rozřezaný není, je třeba rozřezat ručně :-)

Napsal: ned 09 led 2011, 20:28
od hoboj
Nevim co ma za auto, ale podle svetel je to z 03 a vys pokud ma SAM, tak by pod sedadlem zadne relatka mit nemusel.
Na Evolution jsem se docetl ze se muze u SAMu stat ze tam nekudy natece voda a ze zacne blbnout elektrika (sice to bylo vramci Roastera ) ale me samotnemu se to stalo, po delsim stani pri odledovani auta mi zniceho nic zacli blikat blinkry nezavisle na sobe, zaclo topit zadni okno a jine. Prestali to az kdyz jsem jel dlouhou cestu a myslim si ze se pri ni a topenim ten SAM vysusil.

http://www.evilution.co.uk/721