Stránka 2 z 3
Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 11 dub 2015, 11:15
od Roman Milo
Zkus hledat v sekci MOTOR.
Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 11 dub 2015, 12:05
od mugwai59
linkin1 píše:A kde tu věcičku najdu na autě? A to se nějak rozpojí hadičky a zase se to mezi ně vloží? Nevím....
Určitě bych zakoupil a dal NEW.
Tady jej kousek cuci dole vpravo ten svetly ctvrtkruh pod podbehem. Vede nad nim ta silna plastova roura sikmo shora dolu do nadrze:).

Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 11 dub 2015, 13:28
od JBC
Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 11 dub 2015, 14:12
od mugwai59
Kurna, v "Servicing" jsem to nehledal, njn

. Tak super, davam si bokem na priste:).
Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 11 dub 2015, 16:45
od linkin1
Super, díky.

Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 25 dub 2015, 15:16
od linkin1
Dnes mi začala blikat "rezerva" - symbol tank.stanice, žádný dojezd atd..nic. Takže se ptám, prosím - kolik tam je litrů a na kolik je to ještě km dojezdu. Počítal jsem spotřebu a vychází mi odhadem 4,5l / 100km. Je to možné? Díky
Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 25 dub 2015, 21:54
od xlukas.cz
a umis cist

presne odpoved na tvoji otazku na foru uz je a nejednou odpovezena.
blikat zacne, pokud cidlo zaznamena rezervu = 5 litru
posledni bublinka zhasne pri trech litrech.
Re: ukazatel paliva
Napsal: sob 25 dub 2015, 22:15
od linkin1
Já se tak moooooc omlouvám.
Re: ukazatel paliva
Napsal: pon 27 dub 2015, 00:31
od JBC
Proč bychom Tě stavěli ke zdi? Chápu, že fórum je obsáhlé, plné zbytečných keců, takže než ho celé přečteš .... a než si zapamatuješ, kde asi tak co hledat ...
Na druhou stranu určitě chápeš, že když se zeptáš na něco, co už tu je někde napsáno, tak fórum zbytečně bobtná a stává se ještě méně přehledným. A také určitě chápeš, že některé lidi až tak moc nebaví psát po šesté nebo po desáté to samé, pořád dokola.
Každopádně, umím si představit, že bych přejmenoval nadpisy některých témat (za založení nového tématu s nadpisem "POMOC!!!!" bych autora klidně zabil!), umím si představit, že bych některá duplicitní témata smazal a taky si umím představit, že by témata měla adresářovou strukturu.
Re: ukazatel paliva
Napsal: úte 28 dub 2015, 01:22
od xlukas.cz
sem tam se neco i promazne. ted je vyhoda, ze se daji temata spojovat. jeste sem to nezkousel, ale pokud to pujde rozumne, tak parada

no ne?
taky nekteri jsou strasne citlivi na to, kdyz je upozornis, ze maji hledat. treba linkin je tu nahodou casto a uz bych u neho i predpokladal, ze za tu dobu by to forum mohl met trosku prolezene.
Re: ukazatel paliva
Napsal: úte 28 dub 2015, 10:32
od mugwai59
No jo, jenze tam se zase pise "to uz jsme usúesne resili zde" a je tam link na jinou cast fora a misto toho na tebe bafne dvojity eror, jsem resil nedlouho s DYK77-em, ze by "stari morsti vlci" meli mit tim padem vic tolerance a trpelivosti (v zajmu obnovy fora - jiti s dobou)

.
Takze prolizam, slidim, "hledamjakopako" a kolikrat nic, tak se musim jako stoupa ptat znova

.
Mimochodem se tu pry nekde uspesne vyresilo (opet dvojity eror) jak zapsat predni kola 145 na CDI pri dovozu misto 135, nehrozi najit, vite nekdo jak na to ???
Re: ukazatel paliva
Napsal: úte 28 dub 2015, 11:11
od linkin1
Souhlasím. Občas tu nějaké linky nefachčí.
Je snad pochopitelné když něco řeším a celkem to spěchá tak sorry, ale nemám čas si tady sednout a číst a prolejzat články...
Xlukas - díky za radu s výměnou oleje..
Re: ukazatel paliva
Napsal: úte 28 dub 2015, 14:57
od mugwai59
To Ti zase linkpsi budu odporovat, kdyz specham hledam dokud nenajdu, google nevyjimaje:), ne vzdy je tu nekdo online pripraven odpovidat, ale
hlavne neni POVINEN, mejme to na pameti:).
Ze to je dobra vule tech kluku co uz tu neco znaji, tak nemel blbosti o case, oni jej taky moc nemaji, kdo jej dneska ma, ze

..
Jinak nic ve zlym, jdu dotempovat a slozit CDI skrcka, vsecko nasvedcuje tomu, ze bude jak novy, smradoch jeden mala, naftova:).
Re: ukazatel paliva
Napsal: úte 28 dub 2015, 16:09
od linkin1
Když melu tak holt melu...velebnosti. Ať napíšu co napíšu tak je to napí.u. Zdarec...

Opouštím vás hoši...
Re: ukazatel paliva
Napsal: úte 28 dub 2015, 18:37
od xlukas.cz
no ... jako chtelo to pri pretahovani fora zachovat jak puvodni a pozamykat temata, tak nove. potom by fungovaly odkazy jak tady v ramci fora, tak by fungovaly odkazy, ktere se dlouha leta budovaly na seznamu a byly na prednich mistech. ted se ztratily.