Stránka 2 z 2

Napsal: pon 06 pro 2010, 15:45
od scorpi4
nafta je bez problemov ak neodidu zhavice, vstreky,cerpadlo atd..

samozrejme, to sa moze stat aj na benzine, ze sa porucha vyskytne..kazdopadne je vsak lacnejsie opravitelna...benzinove motory su principialne jednoduchsie ako nafta..

a pri tych km by som spotrebu neriesil, lebo naftu zohrejes tak v polovici cesty, a usporuziadnu nepocitis..akurat ranne starty mozu byt casom zabava.. :wink:

ja by som siel do benzinu...ten je ovela zivsi...ale do jari mas este casu...alebo by som siel do toho, co Ti ponuka Greg..

Napsal: pon 06 pro 2010, 16:30
od xlukas.cz
jo, tak zimni starty jsou velka zabava. a nekdy kdyz to chytne, tak se cele auto trepe, kdyz to chytne jen na dva valce :-D
smradu jak z nakladaku.
na jeden valec to chytat nechce. a pri vic nez 5 pokusech uz cekas jestli to ta baterka jeste zvladne. hlavne vzdy cekam, az prestane vrcet cerpadlo. teprve porom startuju. mam vyple radio, ventilaroty veskere osvetleni. s naftou se musi jezdit, jezdit, jezdit jinak se kazi vic nez benzin. benzinaky jsou vic stavene na kratke cesty.

Napsal: pon 06 pro 2010, 17:22
od Pajik
HOST1 píše:pěknej něco takového by se my pak líbilo. Ještě bych se chtěl zeptat co by jste my dopuričili za motor. Jezdim deně 20km do města, poslední tak 3km už jsou po městě, kromě jednoho velkýho kopce skoro pořád rovina. Jestli benzín a udělat GO a nebo koupit naftu která jak jsem se tu dočetl je bez problémů. U nafty mě hodně láká její spotřeba.
Udelej real-test. Zajdi do Sixtu, pujc si Smarta na den, nebo vikend a zkus (ted je na to dobre pocasi 8) ), jak to tam u vas pojede.

Ma to vyhodu v tom, ze pak nebudes prekvapeny, ze jsi koupil neco, co se chova jinak, nez jsi chtel. Tech par stovek v Sixtu za to stoji.

Napsal: pon 06 pro 2010, 20:06
od HOST1
No půjčovny co jsou v Praze jsou pro mě trochu z ruky, jelikož bydlím na Šumavě, ale známý z Moravy teďka koupil smarta manželce a popravdě díky němu mě napadlo se o něj zajímat tak ho ukecám až sem pojede na silvestra, aby mi to přivezl ukázat.
Teď jsem po zajímavost koukal do něakejch tabulek a saxo má prázdný 815kg a smart 730kg a to je skoro poloviční :lol: :lol:

Napsal: úte 07 pro 2010, 09:18
od Pajik
Sumava ! Ja jsem Sumavista, to znamena, ze tam bohuzel nebydlim, ale k smrti to tam miluju. Jednou se tam odstehuju a na vsechno se vykaslu. Uz ted trenuju za Prahou na samote u lesa 8)

Hele cervenej Smart byl v Modrave v jednom z tech hotelu po levy strane, kdyz prijizdis od Srni, mel na boku velkou Mercedes hvezdu. Zkus tam zajet, jestli tam jeste je. A zkus se v tom povozit.

Kde bydlis ?

Napsal: úte 07 pro 2010, 22:47
od HOST1
v jedné takové p...li asi 15km od Domažlic :lol: