Stránka 2 z 2

Napsal: čtv 11 srp 2011, 11:35
od Markéta
No, hlavně když nechráníme :lol:

Napsal: čtv 11 srp 2011, 23:13
od DYK77
To přehřívání na místě je možná způsobené tím, že nenaběhne ventilátor chlazení. Může být vadné čidlo, ventilátor, nebo vodiče popř. kontakt v konektoru.

Napsal: pát 12 srp 2011, 15:18
od Markéta
Teď mně napadlo - mně hučel ventilátor pro změnu pořád, takže jsme mrkli do motoru a kablík byl venku. Čidlo stojí asi 350,- Kč, ale jsou tam dvě.

Napsal: pát 19 srp 2011, 15:10
od Ivojah
Markéto asi ano HOST1 při vstupním tématu je tam i řeč o zahřívání motoru při stání - tak se ji zeptám soukromou zpravou jak to celé dopadlo. -ahoj

Napsal: pát 19 srp 2011, 22:04
od DYK77
Soukromou zprávou nedoporučuji, je to veřejný účet.