Stránka 2 z 4

Napsal: pát 12 srp 2011, 11:27
od DYK77
Jsi mu dala zobat nezralý mák ne ? *1* :lol:

Napsal: pát 12 srp 2011, 13:57
od Dejvaval
Tak to je frajer :!: :D
Ma cit pro rytmus *okurka* :D
Jinak je fakt peknej. Je hodnej? Nekouse?
Kdyz jsem byl malej, babicka mela Amazonana, byl strasne upovidanej, ale nesmel na nej nikdo sahnout. Babicce jednou prokousnul ruku jak nic. Aby ne, maj takouvou silu, ze rozlousknou Para orech :shock:

Napsal: sob 13 srp 2011, 08:17
od sultana
myslím, že se za vámi přijedu kouknout, poznat nový xichty :lol: , ale jezdit nebudu :wink:

Napsal: sob 13 srp 2011, 09:47
od Dejvaval
To je super :!:
...nevadi, je tam i prijemne posezeni na pokec :wink:

Napsal: ned 14 srp 2011, 19:10
od sultana
O.K. v 7pm...

Napsal: ned 14 srp 2011, 19:22
od Dejvaval
Tak setkani na utery v 19:00 prubezne v teto ucasti:
Jancarik F2
Dejvaval
Barbora
Michmartin
Sultana

Tak dalsi at nas je dost!

Smarti tricko asi do te doby nesezenu :?:

Napsal: pon 15 srp 2011, 21:20
od jancarik F2
jen doplnim ze jancarici jedou plny auto teda 2 :wink:
tak co uz nikdo :?:

Napsal: pon 15 srp 2011, 22:30
od Dejvaval
to: jancarik
Pokud vim u tebe je plny auto 2+1(pes) :D

to: all
Rada pro vsechny :!:
Kdo dlouho nebo jeste nebyl na motokarach.
V Radotine je trat v byvalych sklenikach, proto si vemte neco na prevleceni (i kdyz bude prset)
Neco sportovniho a vzdusneho. Osobne jezdim ve volnych kratasech a tricku. Mam se potom do ceho prevliknout (do slusneho).
Nejakou tu kalorii tam propotite, kdyz se do toho oprete :wink:
Prilbu si muzete vzit svoji nebo si tam zdarma pujcite mistni. Rukavice nejsou potreba.

Napsal: pon 15 srp 2011, 22:30
od xlukas.cz
ja mozna dojedu jeste s jednim autem. pokud se mne ji podari prekecat a stal by se zazrak, kdyby prijela jeste jedna nova clenka.

Napsal: pon 15 srp 2011, 22:37
od Dejvaval
S prekecavanim muzu pomoct :D
Nemusi jezdit, staci ze se vsichni pozname :wink:

Napsal: pon 15 srp 2011, 22:43
od jancarik F2
Dejvaval píše:to: jancarik
Pokud vim u tebe je plny auto 2+1(pes) :D
.
nastesti si ho vezmou nasi tak se ho zbavime jinac bych mu musel pujcit taky karu :lol:

Napsal: pon 15 srp 2011, 22:48
od Dejvaval
Maj i detsky, ale ty jezdej jen o vykendu :lol:

Napsal: úte 16 srp 2011, 17:15
od sultana
jancarik F2 píše:
Dejvaval píše:to: jancarik
Pokud vim u tebe je plny auto 2+1(pes) :D
.
nastesti si ho vezmou nasi tak se ho zbavime jinac bych mu musel pujcit taky karu :lol:
mám taky ohaře, ikdyž menšího, vižlu. Bude doma s Verčou. Ikdyž je aktivní člen naší posádky smartu *posádka*

Napsal: stř 17 srp 2011, 00:01
od xlukas.cz
*1*
dobre ste vybrali.
tesilo me, poznat noveho clena.

Napsal: stř 17 srp 2011, 01:54
od michmartin
... , opět vydařená akce - děkuji ... -O *1*