Stránka 2 z 2

Napsal: čtv 21 čer 2012, 11:57
od xvo
Bydlím na samotě, tudíž denně minimálně 30 km, někdy i přes stovku. Den ode dne je to jiný. Nejsem schopen zásahů v motoru apod. ale řekněme s výměnou brzd, náplní, silenbloků a podobných jednodušších věcí nemám problém.

Napsal: pon 25 čer 2012, 11:04
od xvo
Ještě dvě otázky, první se asi budete smát, ale stejně jí položím - jak je to u Smártů s korozí? A z jakého materiálu je vyrobený rám auta?

Napsal: pon 25 čer 2012, 13:52
od sultana
za deset let se koroze neobjevila, dost je toho pod plastem, jak ze stran, tak na podvozku, spíš guma - tedy odborněji koroze polymerů se občas vyskytne.
rám je z vysokopevnostní oceli, ale třídu ti tu teď nevypálim, je to 3-6 mm profilovaná kostra - tridion, který je pevný jak ořech 8)
mrkni na tohle: http://www.youtube.com/watch?v=ju6t-yyoU8s

Napsal: pon 25 čer 2012, 21:38
od HOST2
pro Boha, ktery blazen vyrabel tu servisni knizku....???? to auto najelo za rok a dva mesice 63tis km, predtim za tri roky 33tis a potom za osm let 23tis...... uz jsem za svuj zivot videl ledasco, ale tento clovek snad nevychodil ani osm trid zakladky... :roll: ono i podvadet se da inteligentne.....no a nebo takhle....

ja planuju nejaky vylet do D pro neco mladsiho a hlavne s udajem na tachometru, ktery ma aspon trosku relevance.....tak se muzes pridat... :D

Napsal: úte 26 čer 2012, 06:29
od xvo
No já jsem koupil v roce 96 nový Tico a za necelý dva roky jsem na něm nalítal 100 000 km, pak za další tři jen 55 000km. Takže zas tak nemožný to nemusí být. Jezdil jsem dva roky často Plzeň - Liberec a prostě to tam bylo. Na garančkách z toho byli taky hotoví...