Stránka 2 z 4

Napsal: sob 25 dub 2009, 21:35
od xlukas.cz
vyhled ridice je prosim i pod steracema.
jen at to nepraska dal. o nic jineho mne neslo.

Napsal: stř 03 bře 2010, 21:04
od Markéta
Chtěla bych měnit čelní sklo, mám tam takový malý ukanec. Dá se vyměnit normální za přihřívané? O penízky mi nejde, spíš by mě zajímalo, jak moc se to musí řešit přes elektroniku, nedělali jste to někdo? Asi bych musela dodělat čudlík, že? Hrozně mě to láká, protože za deště není nic lepšího.. dík 8)

Napsal: stř 03 bře 2010, 21:39
od DYK77
Jestli se vůbec vyhřívané přední sklo dělá na Smarta. Není to tak moc běžná věc.

Napsal: stř 03 bře 2010, 21:44
od Druzeta
Na Smarta se nedělá.

Napsal: stř 03 bře 2010, 21:50
od Olii05
to by mě také zajímalo zda existuje páč v některých inzerátech je o nich zmínka co sem si všiml

Napsal: stř 03 bře 2010, 22:23
od xlukas.cz
Markéta píše:Chtěla bych měnit čelní sklo, mám tam takový malý ukanec. Dá se vyměnit normální za přihřívané? O penízky mi nejde, spíš by mě zajímalo, jak moc se to musí řešit přes elektroniku, nedělali jste to někdo? Asi bych musela dodělat čudlík, že? Hrozně mě to láká, protože za deště není nic lepšího.. dík 8)
vydrz na sraz a neco ti na mojem skle ukazu. vydrzelo to vedra a ted i mrazy. trhlina neroste. neveril bych tomu, ale je to dobre.

Napsal: čtv 04 bře 2010, 13:47
od Markéta
Tak to jsem smutná :( :cry: chtěla jsem to, takže to nejde..chjo..já mám ten ukanec tak uprostřed, ne že by mi zavazel ve výhledu, ale je tam. Navíc mám trochu strach, že neprojdu technickou. díky za názory

Napsal: čtv 04 bře 2010, 14:34
od xlukas.cz
kdy mas technickou?
neprojdes pouze v pripade, ze bude prasklina delsi nez 2 cm v zornem poli ridice.

technicka je od toho, aby ti rekli, co mas vymenit. takze pojedes normalne na technickou a kdyz ti reknou vymenit, tak to teprve potom budes resit. budes na to met mesic. vymena okna je otazkou jednoho dne. rano to tam das a odpoledne vyzvednes. dokonce nektere firmy to delaji zadarmo. aspon to tvrdi v reklamach.

Napsal: čtv 04 bře 2010, 18:16
od Markéta
technická je v létě, tak prasklina je určo menší..takže zase jsem ušetřila :lol: ne, ale na sklo se chystám, chci prostě nové. Škoda jen, že nejde vyhřívané, chjo..

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:05
od David0600
vyhřívání za deště to slyším poprvé jak to funguje?

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:07
od Olii05
David0600 píše:vyhřívání za deště to slyším poprvé jak to funguje?
řekl bych že se jí rosí okna
takže i za deště :roll:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:09
od xlukas.cz
ale za deste se rosi okna bocni a ne celni. na celni je ventilator.

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:12
od David0600
mam to v autě je to dobrý když je ráno namrzlo zapneš vyhřívané přední zadní zrcátka a pokud chceš hned vyjet boční musíš oškrábat nebo stáhnout okna, to přední se roztaví nejrychleji ale taky se nejrychleji automaticky vypne to nemluvím o tom že jsem to použil jen tuto zimu a přímo v zorném poli odešli ty vyhřívací vlákna. tak pokud se jede déle za deště tak by se to muselo pořád zapínat a to to klekne ještě rychleji

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:16
od xlukas.cz
v zime mne sere, ze vyhrate mista se spini, takze jako vyhodu bych to za jizdy moc nebral.

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:16
od Markéta
Ne, jen že za deště, pokud vyhřívám, tak potom jdou okna lépe setřít a jsou sušší a jde lépe vidět.

No nic, mám tam tekutý stěrače, stojí asi 90,- Kč, takže je zase nanesu a no stress

Davide, takže ty to sklo máš vyhřívaný?? Takže to jde?