Stránka 2 z 3

Napsal: úte 04 úno 2014, 07:08
od JBC
Aha, správný odkaz napsal Lukáš, ne já. Nevím proč jsem koukal na 451 místo 450...

Napsal: úte 04 úno 2014, 07:21
od Winterwolf
Asi už pošilháváš po novém modelu :lol:

Napsal: úte 04 úno 2014, 07:53
od JBC
Nepošilhávám. Nelíbí se mi. Ale rozjel jsem doma "kampaň" na roadstera. Myslím, že manželka už pochopila, že se tomu nevyhne. Jen pořád nemám vymyšlený, jak ho dostanu do garáže. Teď mi tam u stropu visí přívěsný vozík (i s poměrně vysokou plachtou, tuhle garáž mám vysokou 3,4 m) a pod ním stojí její auto. Místo vozíku bych chtěl na zimu "pověsit" roadstera. Vozík bez plachty bych třeba opřel na stojato o stěnu (šířka garáže 3,45).
Auto by se dalo pověsit za kola, asi jako když ho nakládá odtahovka, ale nezdá se mi to moc praktické. A asi to nemůžu kotvit do stropu, spíš budu muset nějaké nosné "sloupy" opřít o podlahu. Spíš přemýšlím o nějakých šikmých nájezdech, které by se potom přitáhly ke stropu.

Nemáte někdo nějaký nápad? Realizovatelný v domácích podmínkách?

Napsal: úte 04 úno 2014, 08:41
od Winterwolf
mít garáž tvých rozměrů řešil bych totímto samozrejmě se dá sehnat i použitý

Napsal: úte 04 úno 2014, 11:08
od sultana
Včera jsem cvičně brnknul naproti do Daimleru a nová lišta stojí 606 kaček. To fakt ne. Tak jsem laboroval, metodou pokus-omyl, jak vyndat ty žárovky. U obou lišt, co mám svítí jen 4 z 5. Nakonec jsem povystrčil ty kovový kontaktní plechy ven a žárovky jsem povolil, pak nakombinoval, nasadil a už svítíme :!: :idea: Komentáře jsem skouknul až dneska, dobrý info. Potvrzuju, že jsou zapojený paralelně, což jsem předpokládal. Jen jsem chtěl znát proudovou zátěž nebo výkon, tedy 2,3W...

Napsal: úte 04 úno 2014, 11:13
od Winterwolf
Tak to jsem čekal daleko víc peněz :twisted:

A zkoušel jsi ty LEDky?

Napsal: úte 04 úno 2014, 12:08
od sultana
potřeboval jsem nějakou představu o výkonu-proudu, teď jen někdy koupit ledky a tím, že mám jednu lištu navíc, můžu experimentovat dle libosti

Napsal: úte 04 úno 2014, 12:11
od Winterwolf
Tak dej pak vědět jak to šlo :-)

Napsal: úte 04 úno 2014, 19:57
od hrošík
Nemáte někdo nějaký nápad? Realizovatelný v domácích podmínkách?

A co takhle z vysokozdvižky tu zvedací věž. Určitě ji v nějakém servisu vysokozdvižek mít budou a ktomu čerpadlo+el.motor. A vzhledem váze smartíku stačí jedna(klidně nosnost 2,5t). Určitě to bude levnější než ten zvedák by použitej tak stále bude drahej!To můj názor!

Napsal: úte 04 úno 2014, 21:55
od xlukas.cz
na vzv podle me potrebujes hodne vysoky strop.
vzv s tema nizkyma vezama je malo. my sme v praci prodali 3 kolovy vzv desta - historicky kus za 30 tis. a to nebyl v nijak excelentni forme.

Napsal: stř 05 úno 2014, 07:24
od JBC
Musím vymyslet něco, co nebudu muset srovnávat pod manipulační body auta, něco jako čtyřsloupový zvedák, se šínama. A zároveň nechci, aby to půdorysně zabíralo moc místa, jako třeba dvousloupový zvedák. Třeba něco, jako je toto.
(Nevkládal jsem to jako obrázek, bo je to moc široké a pokazí to stránku.)

Napsal: stř 05 úno 2014, 08:59
od sultana
NEUNIKLO VÁM TROŠIČKU TÉMA :?: :lol: :?:

Napsal: stř 05 úno 2014, 09:08
od JBC
To nám uniká snad pokaždý! A myslím, že v tom nejsme sami, že "uteče" skoro každé téma.
Nejlepší by bylo, když nějaké téma "usne" a nepřispívá se do něj třeba čtvrt roku, tak ho promazat tak, aby tam zůstala jen úvodní otázka a jen ty odpovědi, kde je nějaká funkční rada, ostatní balast smazat.

Napsal: stř 05 úno 2014, 09:20
od sultana
Tak tenhle "voser" by mohl dělat administrátor a jeho nohsledi, a dostávali by od clubu nějaký bakšiš, páč to se gratis dělat nedá...

Napsal: stř 05 úno 2014, 11:02
od JBC
Na bakšiš nejsou peníze. Obrazně řečeno - tisíc členů, deset přispívajících.