Stránka 2 z 3
Napsal: sob 12 říj 2013, 19:03
od santcruz
Jj, taky by mě to zajímalo ...

Napsal: sob 12 říj 2013, 20:58
od santcruz
hrebicek píše:Taky byl můj Smartík jak splašenej hlemejžď a chlastal víc oleje než já piva.Dostal jsem doporučení na Matabrabusj v Duchcově.
Svýho "Bohouška" jsem tam nechal na opravu. Kromě komplet motoru,filtrů,svíček...atd , mě ještě upozornil na prasklý pružiny a vyměnil.Cena lidová vše po domluvě. Jinam bych už nejel.Prvních 850km jsem jel spíš pod otáčkama 2500+- , a dneska mi auák lítá jako čert. Stojí za to se spojit a dohodnout

No a kolik Tě ta sranda stála a co všechno ta Tvoje GO obsahovala? A není to na Tvoje najeté km nějak brzy? Jinak 21tis. za komlet GO Včetně náplní a práce se Vám zdá moc?
Výkon motoru
Napsal: úte 15 říj 2013, 17:47
od santcruz
Ahoj, na cvilku uhnu od tématu GO ... nejsem si jistý a tak se ptám raději.
Motory starší 0,6 benzin mají různé výkony, náš např. 45kW turbo (někde turbo, někde ne), ale vlastně je to jeden úplně stejný motor a ty různé výkony se určují řídící jednotkou..? Prostě jsem dnes dostal otázku a nejsem si jist odpovědí

Napsal: úte 15 říj 2013, 19:09
od xlukas.cz
turbo vzdy
ruzne vykony jsou ruznyma palivovyma mapama.
ja to v podstate vnimam jako nesmysl, ze delali ruzne vykony. resp. pokud je to porad ten samy motor, tak to u me postrada smysl. ale mozna to udelali proto, protoze si nebyli jisti vydrzi motoru a tim, jaky vykon jak moc snese. proto mozna udelali tri vykony a doufali, ze to jeste nebude moc a ze se prodej rozprostre mesi vsecky vykonove skupiny, tim padem se snizi riziko, ze by odesly motory uplne vsem.
Napsal: úte 15 říj 2013, 19:11
od santcruz
xlukas.cz píše:turbo vzdy
ruzne vykony jsou ruznyma palivovyma mapama.
...aha dekuji, takže motory jsou stejný v základu...
Napsal: stř 16 říj 2013, 08:57
od santcruz
Tak si dneska odpoledne jedeme pro Smartí po GO. Tak jsem zvědav jaky rozdíl to bude, tlaky byly 5,2 až 8, 5 .. no ale taky jsem zvědav na cenu a za co všechno to bude

Napsal: stř 16 říj 2013, 10:04
od xlukas.cz
tak vidis a hrebicek se uz radsi neozval

Napsal: stř 16 říj 2013, 10:18
od santcruz
jj .. Já to jen neřekl nahlas

..myslím, že i když je tohle téma tady hodně skloňováno, tak dost z nás by ty info uvítalo, a už do budoucna, pro zajímavost a přehled. No i proto, že to právě někdo zrovna řeší tyhle smártí neduhy. Ale já jako nováček zjišuji, že ne vše se tady narovinu napíše, ale to je normální v každém okruhu lidí

a jsem zároveň rád, že jsou tady tací co se o zkušenosti rádi podělí a tím i pomohou..nám méně znalým

) Takže děkuji. V brzké době sem dám celý soupis prací té GO a za kolik to bylo. Beru si sebou tužku i papír, až pro Smártí pojedu.
Napsal: stř 16 říj 2013, 10:30
od xlukas.cz
ja si taky myslim, ze kdyz si zakaznik predem precte kde a kolik co stoji, tak nemusi patrat, tapat a byt v nejsitote kolik ze za to zaplati. samozrejme ty castky se lisi, ale aspon at se vi, od ceho se da odpichnout.
napriklad u mati sem dal ciste za praci za vymenu spojky 2500,-
marketa dala u grega za vymenu spojky vcetne spojky 10000,-
chapu, ze servisy ty castky nechteji rikat, protoze tam to funguje tak, ze tam dojedes, podivaji se na tebe a terpve se rekne cena. u vsech remeslniku je to stejne.
vcelku sympaticke to maji nektere znackove servisy - cena za ukon.
nebo cena za 5 minut a u kazde opravy specifikovane, kolik jednotek petiminut to trva, takze stejne se vi, kolik by se platilo. a je problem servisu, jestli to dela del, resp. maji to tak spocitane, aby byla jistota ze to v naproste vetsine pripadu udelaji za dobu kratsi, ale zakaznik holt samozrejme zaplati za ukon.
Napsal: stř 16 říj 2013, 13:58
od jancarik F2
Kde ji nakonec děláš ??
Napsal: stř 16 říj 2013, 14:13
od santcruz
U pana Rakouský na P 5. Rozhodoval jsem podle pocitu z rozhovorů hlavně a po přečtení článků tady, akorát jsem v metru a frčím pro našeho Smartí

Napsal: stř 16 říj 2013, 21:19
od santcruz
Tak jsme dneska přivezli naše Smártí domu. Nechali jsme to nakonec udělat u pana Rakouskýho na Praze 5, jak jsem již psal. GO byla hotová do 2 dnů jak slíbil, takže víc než fpohodě

Snažím se tady vypsat co všechno GO obsahovala, ale určitě jsem něco už zapoměl, protože jak nejsem velkej mechanik, tak mi to vypadává

Jinak motor jsem viděl i když ho skládal a byl celý jako nový i uvnitř, komplet odkarbonován. Cena i s prací 21tis. a jak říkal.. i tím že je zastáncem pořádné GO, tak tím pádem je schopný dát na vše záruku bez pardonu. Teď ho musíme opatrně pár set km zajet a potom dám časem vědět, jak se rozjel. Ale už teď můžu říci, že běh motoru je takový kultivovanější a při přeřazování určitě takový hladší, plynulejší. Už se těším, až to časem přišlápnu

A to mi ještě v podvečer volal a ptal se jestli vše v pořádku při cestě .. a a nezapomenu tak po 700 km až pojedu poblíž něj, tak se u něj stavit, že se ještě preventivně koukne a zkontroluje jestli je vše, jak má být. Takže myslím, že přístup velmi dobrý.
výbrus
ložiska na klice apod.
vodící lišty
trysky
gufero
šály
veškeré sady těsnění a kroužky
hlava motoru komplet (ventily ... )
vodní pumpa
olejový filtr
olej motor
olej převodovka
anti freeze
svíčky
seřízení spojky apod.
nemrznoucí ostřikovače
výměna žárovek interiéru
zapojení kabelu AUX na iPod,mp3 apod
Na co jsem zapoměl, můžete se klidně zeptat a určitě si vzpomenu, nebo vyzjistím

I napsat Váš názor na cenu. Doufám,že to třeba i někomu napoví a pomůže další info ...
Napsal: stř 16 říj 2013, 22:02
od xlukas.cz
vypada to na dobrou cenu

Napsal: stř 16 říj 2013, 22:13
od santcruz
Popravdě taky myslim, že to není nějak napaleny a jestli bude vse fpohode, tak budeme rádi. Z toho co jsme nacetli a tak nekak dali dohromady, vime ze jsme nesli tou nejlevnejsi cestou, ale zase doufame, ze by to melo byt poradne a do budoucna investice dobra...
Napsal: sob 19 říj 2013, 19:04
od hrebicek
Noo, tak se zapojim do debaty. Proč jsem se neozval je jednoduché.Mám i v profilu že jsem kamioňák a pracovní týden jsem v cizině a denně po 700km moc náladu na brouzdání Webu nemám.... to jen na vysvětlení.
No na dotaz za kolik a co jsem měl já odpovím.
Celková cena 18500kč a oprava (výmněna) se týkala
trysky
gufero
veškeré sady těsnění a kroužky
hlava motoru komplet ventily,šálky
olejový filtr
palivový filtr
kabinový filtr
olej motor
svíčky
kolové pružiny
seřízení spojky ,pc diagnóza
a ještě pár drobností na moji žádost,světla , brzdy a komplet prohlídku.Všechny vymont.díly jsem si převzal. A hlavně jsem to potřeboval v expres termínu.
Já jsem byl spokojený,výkon se rapidně zvedl,spotřeba paliva klesla.Co víc si přát
A protože předchozí majitel byl prase a o auto se moc nestaral tak motor přežil pouhých 68000km.
