Stránka 2 z 82

Napsal: úte 31 srp 2010, 08:59
od Blanka0600
jo, nikdy nevíš, koho zrovna v ten okamžik na silnici potkáš ! My jsme minulý týden jeli ze Šumavy (Fordem) a už před Jesenicí proti nám auto a když jsme se už měli míjet, mířil přímo na nás. Mirek se snažil vyhnout, co to šlo, ale stejně nám orval celý levý bok a co víc - ujel :cry: Na policajty jsme čekali skoro 4 hodiny!

Napsal: úte 31 srp 2010, 09:06
od DYK77
:shock: Moje noční můra

Napsal: úte 31 srp 2010, 09:20
od houzar

Napsal: úte 31 srp 2010, 12:31
od xlukas.cz
vy ty nehody zacinate pritahovat, ne?

zaplati to pojistovna? pokud ano, tak chvalim zpusob provedeni.

Napsal: úte 31 srp 2010, 12:44
od houzar
myslím,že nee.havárku jsem měl 2x.jednou do mě narazil opilej řidič a ůdajně/povídala manželka/,že jsem ho chtěl zabít protože mi narazil čelně do týden staré/po Go/Lady 1500
podruhé nedávno,kdy mě chtěla předjet holka s fordem a já odbočoval

Napsal: úte 31 srp 2010, 13:07
od xlukas.cz
ja vim, ze sem neudelal citaci, ale to bylo na blanku :wink:
omlouvam se za mystifikaci.

a ... my si snad tykame, ne :?: :wink:

Napsal: úte 31 srp 2010, 13:29
od Blanka0600
xlukas.cz píše:vy ty nehody zacinate pritahovat, ne?

zaplati to pojistovna? pokud ano, tak chvalim zpusob provedeni.
jo, zaplatí :lol: a to, že nehody přitahujeme, je pravda, tuto neděli to bylo snad do třetice, nebylo to sice se žádným naším vozítkem, ale paní nevybrala zatáčku a naprala to s peugeotem do našeho plotu :cry: plot naštěstí vydržel (kb-blok + dřevěná výplň), ale paní si auto docela dost zrušila!

Napsal: úte 31 srp 2010, 13:41
od DYK77
Dobře jí tak 8)

Napsal: úte 31 srp 2010, 15:23
od xlukas.cz
blanko, podarilo se vam presne to co sem rikal. nema smysl jezdit po krikopach a a obrubnicich, likvidovat si auto a vinik zustane bez skrabance. navic dokazat, ze vas nekdo vytlacil je bez dalsich svedku nerealne. tim padem oprava za vlastni penize.
takze bezpecne si nechat auto nabourat, pojistovna to zaplati a vy zustavate bez ujmy na zdravi.

Napsal: úte 31 srp 2010, 15:45
od nedojedl
no jó ale raději skončit v příkopě i když ten idiot ujede než skončit jak ten meďák s tím peugeotem o pár příspěvků zpět, plechy koupíš ale zdraví ne.
stejně ta reakce pokud vyloženě nestuhneš bude vždycky taková že budeš chtít uhnout...

Napsal: úte 31 srp 2010, 16:23
od xlukas.cz
jak vidis, zalezi na pevnosti nervu. mirek mel nevry pevne dost a sikovne si nechal sjet bok. zachranil si jak zdravi, tak majetek.

mas pravdu ze je zdravi prednejsi. musis taky pocitat s tim, ze nevis, co v te krikope je - mostek?. ani toho stromu si nevsimnes a neodhadnes to.

Napsal: úte 31 srp 2010, 16:28
od nedojedl
Já vím, ale dycky tě to táhne spíš tak aby si se čelně nesrazil. A i kdyby tam byl ten mostek tak řekněme že by si jel 80km/h a ten proti tobě taky tak to máš 160 čelně nebo 80 do mostu... ale to je případ od případu. Nedá se to takhle lehce definovat.

Napsal: úte 31 srp 2010, 16:30
od xlukas.cz
auto plne policajtu vrazilo v krikope do mostu a bylo po policajtech ... :?

Napsal: úte 31 srp 2010, 18:29
od dyno
Myslím si, že kdyby měl můj Smártík ručičky, tak by mi dal asi dneska přes hubu... :?

Obrázek

Napsal: úte 31 srp 2010, 18:54
od Markéta
Do koho jsi nacouval? :wink: