Stránka 2 z 2

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 08:59
od cuhan
Jindřich píše:Co že jsi si po roce vzpomněl, nebo jsi tak dlouho sbíral odvahu na odpověď ???? *pivo* *pivo*
Správná připomínka :D datumu jsem si nevšim,jsem tady teprve dva měsíce takže reagovat jsem nemohl ale toto bude platit furt,není třeba se veřejně chlubit že…..…..................

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 09:07
od Winterwolf
Marťas píše:
Winterwolf píše:Může :wink:

Nemáš mokro pod řidičem :?: Popřípadě zkontroluj kostry u jednotlivých světel jestli nejsou moc zoxidované :idea:
Díky zkontroluju hned jak zprovozním superba :? Manželka utělala z tdi benziňáka 8X/

Dej vědět jak to dopadlo :wink:

Ad manželka - šikovná 8)

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 12:27
od JBC
Ale je to Marťasova chyba! Já, abych se nedočkal něčeho podobného, tak jsem u manželčina auta přímo na zátku (ne na víčko) nádrže nalepil směry otáčení - "<- Otevřít","Zavřít ->" a nápisy "NATURAL 95 - zelená pistole". Pravda, zelená bývá i u N98, ale to by nevadilo.
Inspiraci jsem našel zde:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

(Snad ty nápisy nemá patentované!)

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 20:06
od Marťas
JBC :D super ale to riskovat nebudu
Jinak sup uz jezdi jako drive
Zena jela na pumpu a vzala pistol asi ze se ji vice libila.v nadrzi bylo cca 5 litru nafty a tak pribrala po ceste 15 litru ba 95 a na teto smesi uspesne ujela cca 10 km.pak si dala pauzu a pak uz diky bohu nenastartovala.tak dnes koupeno 60 litru nafty.vycucl jsem z nadrze co slo.cca 15-16 litru.nevim kolik tam zbylo,ale moc ne.potom nova nafta.vycisteny a proplachnuty palivovy filtr naftou.namontoval jsem,poskladal a napoctvrte to chytlo.trochu to zakourilo.po chvilince zvuk jak zamlada. :mrgreen: takze nastesti bez problemu...

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 20:30
od JBC
To máš štěstí, že jste zvyklí dojíždět nádrž do dna a kupovat jen podle potřeby. Já nádrž s méně než třetinou nemám rád a celá rodina vždycky tankujeme až po špunt, takže já bych toho musel vyhodit za víc peněz.

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 20:37
od mugwai59
Borci, zbytecne to komplikujete, staci svymu zlatovi poradne natankovat a napsat velkou ceduli nekam na palubovku :
"Poklade, nic netankovat, nic nespravovat, jet tam a zpatky, uzit si jizdu, o nic nezastavovat" .. a smytec :D))).

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 20:46
od Marťas
Prave ze vzdycky tankuju ja.jenomze co jsem koupil smarta tak uz s nicim jinym nejezdim.proto tankovani zustalo na drahe.myslim ze uz se nesplete :mrgreen:

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 20:54
od Winterwolf

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 21:58
od xlukas.cz
to nic neni. v byvale praci natankoval ridic asi 3/4 nadrze benzinu do naftaku (1/4 nafty) a ujel s tim 400 km.potom auto dal jezdilo. pry mu to cestou cukalo, ale ze to nektere auta delaji. pritom ridic nakladaku, ktery tankovava naftu ;-) nakladni jezdi na naftu a osobni na benzin :-D

do tak mala benzinu stacilo dotankovat do plna naftu a nic by se nestalo. stejne se pridava v zime do nafty trocha benzinu, aby to nezamrzlo.
v te souvislosti by me zajimalo, jak se misi benzin s naftou, kdyz auto stoji, tak jestli se oddeli?

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: úte 03 lis 2015, 22:06
od Marťas
Neco mam v petkach tak to budu sledovat.ale myslim si ze se misi dobre.uvidime jestli bude po tydnu neco na dne.kazdopadne to neminim vylit.pres zimu se toho po trosce zbavim do nadrze maftaku

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: ned 08 lis 2015, 16:58
od Marťas
Tak jsem to prohlizel a zustalo to sloucene.
Jedina vyhoda vycerpani nadrze bylo,ze jsem se smesi vycerpal i vodu s bordelem.

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: stř 18 lis 2015, 20:51
od Marťas
Marťas píše:
Winterwolf píše:Může :wink:

Nemáš mokro pod řidičem :?: Popřípadě zkontroluj kostry u jednotlivých světel jestli nejsou moc zoxidované :idea:
Díky zkontroluju hned jak zprovozním superba :? Manželka utělala z tdi benziňáka 8X/
Castecne jsem uspel...denni sviceni opraveno.chyba byla v pripojeni.udelal to tema zarezavacima pripojnyma konektorama.tam byla chyba.tak jsem to proletoval.bohuzel mlhovky prestaly svitit uplne.Nevadi poresime prilezitostne.ted me ceka vyfuk.Ale konecne jsem se zohoupal a zbavil jsem se toho tydyta co tam byl.bouchnul jsem tam fanfary ze superba...a dobry.odzkouseno na nic netusici manzelce :mrgreen:

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: čtv 19 lis 2015, 15:05
od mugwai59
A jak ?:)
Vystrelila ulekem z baraku a jeste ted beha nekde po ceske republice ? :D)))

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: čtv 19 lis 2015, 20:36
od Marťas
Neběhá :mrgreen:
Ještě že měla v ruce hadr a né kladivo.To bych ještě scháněl čelní sklo :mrgreen:

Re: Mlhovky /denní svícení

Napsal: sob 21 lis 2015, 21:09
od mugwai59
*1* :mrgreen: