Stránka 2 z 4

Napsal: úte 23 bře 2010, 22:15
od DYK77
Já vídám plno aut s vyměněnou kapotou v základové černé barvě, zřejmě po bouračce a očividně to neřešej, hlavně že to jede. Ani u tunerů jsem si nevšiml, že by za to měl někdo postih, takže Ravens to evidentně vystihla správně.
Už jsme se tady o tom kdysi dávno bavili, ale nepamatuji si jak to skončilo. Šlo o kompletní výměnu barevných smartích panelů, které se dají dle výrobce měnit snadno dle nálady. To je pak asi oříšek.

Napsal: stř 24 bře 2010, 07:20
od Majkl
Barva auta v TP se musi menit jen, kdyz nova barva presahuje pres urcite procento, tusim ze asi 60 procent. Jakmile mate dvere jine nez zbytek tak to nevadi. Stejne tak treba jen kapoty. pokud by byly treba dvere i kapota tak uz to je sporny.. ale na miste se to da vzdycky okecat ze zrovna jedete z vymeny ze servisu a ze prepis barvy je v planu..

Napsal: stř 24 bře 2010, 08:41
od RavenS.
a to by som este chcela videt co by mi povedali keby som mala kazdy body panel inej farby, v tom prípade tam neni ziadna farba dominujuca a teda ziadna netvori to pozadovane percento...

Napsal: stř 24 bře 2010, 08:45
od xlukas.cz
sak takove strakate jezdi stare pola po cr i po nemecku. by mne zajimalo co tam maji v tp za barvu.

Napsal: stř 24 bře 2010, 08:49
od Majkl
RavenS. píše:a to by som este chcela videt co by mi povedali keby som mala kazdy body panel inej farby, v tom prípade tam neni ziadna farba dominujuca a teda ziadna netvori to pozadovane percento...
tohle se resi tak, ze se tam vypisou vsechny barvy. Uz jsem to videl v TP. Stejne jako zapis v TP v kolonce barva "motiv dreva" atd :) da se vsechno kdyz je normalni urednik..

Napsal: stř 24 bře 2010, 08:54
od RavenS.
xlukas.cz píše:sak takove strakate jezdi stare pola po cr i po nemecku. by mne zajimalo co tam maji v tp za barvu.
aj ja som take minule videla na slovensku a som si myslela ze je po buracke :D

Napsal: stř 24 bře 2010, 16:45
od Markéta
Vidíte a mě kámoš zase tvrdil, že můžu panely měnit, jak se mi zachce, protože barva se do TP píše podle barvy střechy a ta je prosklená, takže černá. Což mi přišlo jako blbost, protože to bysme tam měli všichni :lol:

Napsal: stř 24 bře 2010, 17:41
od xlukas.cz
mam za to, ze barva by mela byt u smarta podle ramu. jenomze to urednici nevi, a pisou tam i barvu panelu.

Napsal: sob 10 dub 2010, 16:40
od mat00
Neviete na internete alebo volakde nejaky dobry navod, ako treba lepit karbonovu foliu? :D Uz sa na to chystam, takze pomoc by bodla :lol:

Napsal: sob 10 dub 2010, 16:45
od DYK77
Prej s pomocí fénu, ale to asi víš

Napsal: ned 11 dub 2010, 12:31
od mat00
Hej hej, to viem :lol: Vsak nieco vymyslim, diky inak :D

Napsal: ned 27 čer 2010, 15:06
od mat00
Novy problem :D Hladam niekde prednu masku, ale ta, ktora je na predoslej strane je za tie peniaze sakra draha a ani sa mi nepaci, ze je tam uzka ta cast, kde je ten "tahokov" :D Hladam nieco podobne, ako Brabusacka maska, ale zase nie za 150 EUr, to je za kus umelej hmoty hrozna palka :D Rozmyslam, ze upravim tu staru, ale to by bol dost velky zasah a nechcem ju pokazit :D

Napsal: čtv 01 črc 2010, 15:03
od RavenS.
Obrázek

Napsal: čtv 01 črc 2010, 17:43
od xlukas.cz
modry :?:

Napsal: čtv 01 črc 2010, 19:06
od RavenS.
xlukas.cz píše:modry :?:
bol uz je cierny