Stránka 2 z 3
Napsal: čtv 26 úno 2015, 17:41
od davidstebila
HOST1 píše:Připrav se na to, že tě budou opravy něco stát. Smárt je komplikované auto - vím o čem mluvím.
mozna ze komplikovanejsi je ale nesouhlasim ze je drazsi servis!!! ja kdyz sem neco opravoval(daval k panu doktoru) tak sem si dily hledal vzdy tady a ne ze bych chtel delat reklamu ale opravdu se snad jesna o nejlevnejsi dily :
http://www.autodily-cardo.cz a max spokojenost!
Napsal: čtv 26 úno 2015, 18:30
od HOST1
JBC píše:Chyběj fotky z interiéru. Zkusil bych mu o ně napsat, případně o nějaké podrobnosti. Já osobně bych se klidně jel i podívat.
je ted koukam, že jsi z Jablonce. Neznáš náhodou tohodle?
http://auto.bazos.cz/inzerat/43150723/S ... o-PURE.php
Prý to měla nějaká starší paní a hodně dlouho stál na parkovišti před panelákem, teď jezdí někde v Polsku...
PS: o fotky jsem si zavolal, prý je hodně špinavý, tak uvidíme...
Napsal: čtv 26 úno 2015, 19:19
od JBC
Člověče, neznám. Nikdy jsem ho nezahlédl. A přitom je to focené ve stejné lokalitě garáží, jako má garáž Hoboj. Ale jak píšeš, jestli stál někde před panelákem, v části města, kam běžně nejezdím ...
Napsal: čtv 26 úno 2015, 23:31
od Pedro
Romane, napiš mi kontakt pm
Napsal: pát 27 úno 2015, 06:27
od max59
Tady si můžeš najít aspoň rok výroby.:
http://cz.vindecoder.eu/check-vin
Napsal: pát 27 úno 2015, 07:19
od HOST1
JBC píše:Člověče, neznám. Nikdy jsem ho nezahlédl. A přitom je to focené ve stejné lokalitě garáží, jako má garáž Hoboj. Ale jak píšeš, jestli stál někde před panelákem, v části města, kam běžně nejezdím ...
no neva, mám to jen pár km, tak se na něj zkusím zajet podívat a uvidíme...
Napsal: pát 27 úno 2015, 07:19
od HOST1
Pedro píše:Romane, napiš mi kontakt pm
Odesláno
Napsal: pát 27 úno 2015, 07:22
od HOST1
Jednoho prodávám
Napsal: sob 28 úno 2015, 11:35
od Miroslav Bajer
http://auto.bazos.cz/inzerat/44306210/S ... 7-37kW.php
koukni na něj, není problém ti ho někam ukazát v okolí Prahy.
Napsal: sob 28 úno 2015, 17:13
od mugwai59
Co to mas pres ty okynka a lampy na tom snimku na podzim na plechovych kolech ? (zimakach)

To je jako uplne jinej autak, nejaky kryty proti vagabundum nebo co to je:))) ?
Napsal: sob 28 úno 2015, 17:42
od Roman Milo
Plasti dip, píše o tom v inzerátu. Speciálně pro tebe RC revue 6/2011.
Napsal: sob 28 úno 2015, 20:01
od Miroslav Bajer
Jj plasti dip, je to super rychla uprava:-)
Napsal: ned 01 bře 2015, 11:21
od davidstebila
A co na to benga?jinak ale vypadá to luxusne!
Napsal: úte 03 bře 2015, 15:16
od mugwai59
Roman Milo píše:Plasti dip, píše o tom v inzerátu. Speciálně pro tebe RC revue 6/2011.
Smula, RC revue uz nectu, skoncil jsem u Modelar a dneska uz modelarsky casopisy nejak nemusim, jen se stekali a pomlouvali navzajem ktery je lepsi a akorat jsou podstatne drazsi:).
Ale i tak dik za tip na dip

))) ..
Jo uz to vidim, njn, zase nejaka moderni vopicarna

:
https://www.google.cz/search?q=plasti+d ... 3D#imgdii=_
Napsal: čtv 05 bře 2015, 08:11
od OKMAS
Pánové díky všem. V pondělí jsem se stal majitelem stříbrného krasavce co tu prodával pedro.
Tímto mu také děkuji za spoustu informací a příjemný obchod.
Se smártíkem jsem spokojený, akorád se mi dnes ráno stalo, že přestal řadit a na dsplaji se mi objevili 3 vodorovné blikací čárky. pak se to nějak rozchodilo, ale rozsvítil se check engine a čárky tam blikají pořád.
Tady jsem našel co by to mohlo být, ale mě to pak normálně jelo. Asi zkusím na chvilku odpojit bat, třeba se to zresetuje...
http://www.fq101.co.uk/how-to-guides/fo ... -bars.html
Roman