připomínám, že do konce tohoto týdne je možné se registrovat na sraz. Takže kdo registraci nechává na poslední chvíli tak nezapomeňte
Zároveň prosím, abyste také všechny platby odeslali do neděle. Děkuji.
Těšíme se na vás.
Abychom nezůstali zakonzervováni, připojili jsme se k Facebooku, kde nás najdete TADY!
A co vy rodinky,vy nee?DYK77 píše:Tak ještě tak dvě posádky a vypadá to, že máte zaděláno na pěkný pohodový srázek![]()