Stránka 2 z 4

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: ned 11 zář 2016, 11:02
od Misith
Na poslední chvíli, ale registrovaní :)

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: ned 11 zář 2016, 12:27
od Jurko
Fu, zistim.

Mimochodom, uz len par miest je volnych, tak neváhajte, lastminute....

:D

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: pon 12 zář 2016, 11:21
od Jurko
k dnesnemu dnu 27 posadok! :D

*smart*

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: úte 13 zář 2016, 23:15
od estimator
no konecne zraz :lol: dorazim v sobotu rano tak na mna nezabudnite :mrgreen:

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: stř 14 zář 2016, 15:06
od Dana
Jak vidím bude nás tentokrát hodně :P , snad nám bude počasí přát. :lol: Moc se těšíme. *srd1* Už jsme vynechali jarní sraz , což nás moc mrzelo :cry: , Hamburk nám taky nevyšel *zoufalec* Musím říct , že už nám všichni chybíte :oops: a ta atmosféra na srazech nám pomáhá do dalších všedních dní. *srd1* *srd2*

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: stř 14 zář 2016, 15:15
od Dana
Děkuji všem za rady ohledně pejska našich mladých, :D naštěstí se zavolalo do penziónu a pes je možný, :) ostatní už budou muset řešit dle situace :) , ale to je už to nejmenší , oni si poradí. Registrovali se za 5 minut 12 , ale stihli to, už sou na seznamu :lol: . Sem ráda, že s námi budou moct být poprvé a snad ne naposledy :D Jurkovi a Tužce veký dík za rady z jejich soukromé dovolené *srd1*

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: stř 14 zář 2016, 18:54
od xlukas.cz
Nemas zac, kdyz muzu a vim, tak rad poradim.

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: stř 21 zář 2016, 11:47
od Jurko
Tesime sa na Vas - uz o 2 dni!!!!

Prosim, ak mate, zoberte si navigaciu (staci v mobilnom telefone).

J.

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: stř 21 zář 2016, 11:58
od JBC
A co vysílačky, nehodily by se?

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: stř 21 zář 2016, 13:58
od Jurko
tie su opcia, nie su nutne.

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: čtv 22 zář 2016, 20:29
od estimator
ok beriem oboje :D aj ked v poslednej dobe vsimam ze ta nokiacka navi nejak blbne :roll:

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: ned 25 zář 2016, 17:52
od Markéta
V pořádku jsme dorazili domu. Děkujeme za skvěly sraz. Krásné počasí, parádní misto a hlavně úžasní přátelé. Těšíme se na další *srd1* *srd1*

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: ned 25 zář 2016, 19:22
od Oldrich Salek
Taky jsme v pořádku doma,cestou jsme se stavili v Bojnici na zmrzlinku,a výletním tempem za slunečného počasí po okrskách k domovu. Všem kteří sraz připravili i kteří se zůčastnili moc díky za krásný víkend.Sraz super,počasí ani lepší nemohlo být a partija vinikající ,co víc si možno přát jen tak dál a nezbývá než se těšit na další .Všechny co si vozí prcinu ve Smartu zdraví Čolo a Bibi O---O O--O

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: ned 25 zář 2016, 19:31
od estimator
konecne doma :D takze len take rychle zhrnutie kde ste vyhrabali toho typka na prehliadku? Uzasne takeho by mali mat v kazdom meste 100bodov...... orientak v pohode (dal sa zvladnut aj bez navigacie kedze nas bolo po ceste dost) moja navi nefungovala na zadanie bodov ani po citacke kodov ale ako pisem dalo sa......(vybrate orientacne body super) ten zaverecny kyblik no zistil som ze som celkom lavy esteze v bowlingu to je lepsie :D chybala mi akurat spolocna spanila jazda a spolocne foto..... (pre BA dufam ze sa stretneme niekde na pokec mam jedno zaujimave miesto mozno na zraz)

Re: smartcars.club Frndžalica 2016 - NITRA

Napsal: ned 25 zář 2016, 20:03
od Fanynka
Ahoj Smartklubáci, moc děkuju všem za skvělý sraz. Byl to můj první a laťku nastavil hodně vysoko. Nemám co vytknout. Výborná organizace, zajímavý program, příjemné ubytování, počasí jako na objednávku a hlavně suproví lidé. Hlavní dík patří organizátorům srazu, kteří se tohoto úkolu zhostili na 1* :-). Zbavili jste mě všech obav začátečníka a těším se na další setkání !!!!
Fanynka